Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Boer maakt voorlopige selectie van Oranje voor EK bekend

De Boer maakt voorlopige selectie van Oranje voor EK bekend

ZEIST (ANP) - Frank de Boer maakt waarschijnlijk rond het middaguur zijn voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor het EK bekend. De uitverkoren internationals hebben nog tot 28 mei de tijd om de bondscoach te overtuigen. Dan wordt duidelijk hoe de definitieve selectie van 26 spelers van Oranje voor de Europese eindronde eruit ziet.

Virgil van Dijk gaat niet mee naar het EK. Als alles meezit, zou de verdediger misschien na de groepsfase voor Oranje kunnen spelen. Maar Van Dijk, bijna hersteld van een zware knieblessure, vindt het verstandiger om zich volledig op de start van het nieuwe seizoen met zijn Engelse club Liverpool te concentreren.

Daley Blind maakt waarschijnlijk wel deel uit van de voorlopige selectie. De Boer heeft goede hoop dat de Ajacied op tijd hersteld is van een enkelblessure. De bondscoach liet vorige week al doorschemeren dat doelman Maarten Stekelenburg en spits Wout Weghorst veel kans maken op een plek in zijn definitieve EK-selectie.

Mogelijk wordt ook duidelijk of Oranje van 29 mei tot 5 juni een trainingskamp in de Algarve kan beleggen. Nu moeten buitenlandse reizigers in Portugal eerst twee weken in quarantaine voordat ze daar naar buiten mogen.

Meer uit Sport

Nederland met acht keer goud op vierde plek in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.

3 uur geleden
Schulting ziet abrupt einde aan rentree op shorttrackijs Milaan

MILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.

3 uur geleden
TeamNL evenaart recordaantal van acht keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geƫvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.

3 uur geleden
Nederland heeft in Milaan meer medailles dan vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.

3 uur geleden
Shorttrackers sluiten olympisch toernooi af met zeven medailles

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.

3 uur geleden
Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

4 uur geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

4 uur geleden