De Boer is tevreden over debutanten Timber en Gakpo bij Oranje
LAGOS (ANP) - Frank de Boer is tevreden over de prestaties van Jurriën Timber en Cody Gakpo tijdens de eerste dagen van een trainingskamp van het Nederlands elftal in Portugal. "Ze maken een heel goede indruk", zei de bondscoach.
"Jurriën heeft dat ook al bij Ajax laten zien. Het lijkt wel alsof het hem niet zoveel doet", zei De Boer over de 19-jarige verdediger. "Alsof hij er al jaren speelt. Dat geldt ook wel voor Cody", verwees hij naar de 22-jarige aanvaller van PSV. "Misschien iets minder in de uitstraling maar in de uitvoering laat hij veel kwaliteit zien."
"Het is een fantastische ervaring voor hen", stelde De Boer. "Ik ben heel blij met ze. Wie weet krijgen ze nog wel een bijdrage", doelde hij mogelijk op de oefeninterland van woensdag tegen Schotland, waarin Timber en Gakpo voor Oranje kunnen debuteren.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
9 uur geleden