De Boer is tevreden over debutanten Timber en Gakpo bij Oranje
LAGOS (ANP) - Frank de Boer is tevreden over de prestaties van Jurriën Timber en Cody Gakpo tijdens de eerste dagen van een trainingskamp van het Nederlands elftal in Portugal. "Ze maken een heel goede indruk", zei de bondscoach.
"Jurriën heeft dat ook al bij Ajax laten zien. Het lijkt wel alsof het hem niet zoveel doet", zei De Boer over de 19-jarige verdediger. "Alsof hij er al jaren speelt. Dat geldt ook wel voor Cody", verwees hij naar de 22-jarige aanvaller van PSV. "Misschien iets minder in de uitstraling maar in de uitvoering laat hij veel kwaliteit zien."
"Het is een fantastische ervaring voor hen", stelde De Boer. "Ik ben heel blij met ze. Wie weet krijgen ze nog wel een bijdrage", doelde hij mogelijk op de oefeninterland van woensdag tegen Schotland, waarin Timber en Gakpo voor Oranje kunnen debuteren.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
8 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
10 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
11 uur geleden