De Boer: ik zag meer positieve dan negatieve dingen
CHORZOW (ANP) - Frank de Boer was woensdag na de moeizame zege op Polen in de Nations League (1-2) niet ontevreden. "Ik heb meer positieve dingen gezien dan negatieve", vertelde de bondscoach in Chorzow aan de NOS.
Nederland kwam al na 5 minuten spelen met 1-0 achter en de verdediging oogde onzeker. Ook tegen Bosnië en Herzegovina (3-1 winst) gaf Oranje zondag veel mogelijkheden weg. "Waar het aan ligt, zou ik niet weten. Ik heb ze vooraf gewaarschuwd. Door al dat gedoe de afgelopen dagen met Robert Lewandowski had ik wel verwacht dat Polen iets zou willen laten zien. Dan moet je vanaf de 1e seconde gewoon scherp zijn. Het leek wel of we dat niet waren", aldus De Boer. "Verdedigend moet het zeker beter, daar gaan we aan werken. Je kunt niet zo beginnen, ook niet in een toernooi. Dan loop je direct achter de feiten aan."
Op de beginfase na, had De Boer wel een goed gevoel. "Na de 1-0 pakten we het heel goed op en creëerden we de ene kans na de andere. Toen lieten we wel zien wat we kunnen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
8 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
9 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
17 uur geleden