De Boer: ik zag meer positieve dan negatieve dingen
CHORZOW (ANP) - Frank de Boer was woensdag na de moeizame zege op Polen in de Nations League (1-2) niet ontevreden. "Ik heb meer positieve dingen gezien dan negatieve", vertelde de bondscoach in Chorzow aan de NOS.
Nederland kwam al na 5 minuten spelen met 1-0 achter en de verdediging oogde onzeker. Ook tegen Bosnië en Herzegovina (3-1 winst) gaf Oranje zondag veel mogelijkheden weg. "Waar het aan ligt, zou ik niet weten. Ik heb ze vooraf gewaarschuwd. Door al dat gedoe de afgelopen dagen met Robert Lewandowski had ik wel verwacht dat Polen iets zou willen laten zien. Dan moet je vanaf de 1e seconde gewoon scherp zijn. Het leek wel of we dat niet waren", aldus De Boer. "Verdedigend moet het zeker beter, daar gaan we aan werken. Je kunt niet zo beginnen, ook niet in een toernooi. Dan loop je direct achter de feiten aan."
Op de beginfase na, had De Boer wel een goed gevoel. "Na de 1-0 pakten we het heel goed op en creëerden we de ene kans na de andere. Toen lieten we wel zien wat we kunnen."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Feyenoord treedt donderdagavond tegen Real Betis aan zonder de geblesseerden Anel Ahmedhodzic, Tsuyoshi Watanabe, Sem Steijn en Ayase Ueda. Dat heeft coach Robin van Persie in een persconferentie laten weten. De Rotterdammers staan op de 26e plaats in de competitiefase van de Europa League. Feyenoord moet winnen om door te kunnen gaan.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til is op tijd fit om woensdag vanaf het begin mee te doen in de beslissende thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. De aanvallende middenvelder, die opnieuw als spits gaat spelen, viel vorige week bij Newcastle United uit met een blessure en deed zaterdag niet mee tegen NAC Breda.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oscar Gloukh begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League. De Israëliër krijgt de voorkeur boven Rayane Bounida, die zaterdag twee doelpunten voorbereidde tegen FC Volendam (2-0).
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - In 2025 is er met 86.158 internationale voetbaltransfers een nieuw record gevestigd. Dat staat in het Global Transfer Report dat wereldvoetbalbond FIFA woensdag publiceerde. Het gaat om internationale transfers in het mannen- en vrouwenprofvoetbal en om transfers bij de amateurs.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
1 dag geleden