De Boer: iedereen was in shock bij zien beelden Eriksen
AMSTERDAM (ANP) - Frank de Boer en de selectie van het Nederlands elftal waren zaterdag in shock bij het zien van de beelden van Christian Eriksen, de oud-Ajacied die in de ontmoeting van Denemarken tegen Finland op het EK kort voor rust naar het gras ging en moest worden gereanimeerd.
"Dit was een avond die je zo snel mogelijk wilt vergeten", aldus De Boer. "Iedereen was in shock. Die beelden wil je eigenlijk niet zien. Het brengt herinneringen boven. Bij Daley Blind maar ook bij Matthijs de Ligt, die natuurlijk met Abdelhak Nouri heeft samengespeeld."
Vanwege het gebeuren in Kopenhagen liet De Boer een bespreking van Oranje zaterdagavond niet doorgaan. "Het leek ons niet gepast over voetbal te praten. We hebben de bespreking naar de volgende dag verplaatst. Je bent ook professional, naast mens. Het helpt ook dat er berichten komen dat het beter met hem gaat. Gelukkig gaat het naar omstandigheden goed. Ik heb er een goed gevoel bij."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
17 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
19 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden