Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Boer heeft Promes nodig bij Oranje op EK

De Boer heeft Promes nodig bij Oranje op EK

ZEIST (ANP) - Bondscoach Frank de Boer is niet bang dat zijn keuze voor Quincy Promes in de definitieve EK-selectie verkeerd gaat uitpakken. De aanvaller werd in december gearresteerd wegens betrokkenheid bij een steekpartij. Vervolgens vertrok hij van Ajax naar Spartak Moskou, met de opdracht dat hij wel beschikbaar voor justitie moest blijven.

"Het is nog steeds zo dat je in Nederland onschuldig bent, zolang je niet veroordeeld bent", zei De Boer op een persconferentie in Zeist. "Dat is hij niet. Hij speelt heel goed bij Spartak en ik denk dat hij een toegevoegde waarde kan zijn."

"Natuurlijk heb ik me laten informeren over de situatie rond Promes en normaal gesproken is er niets aan de hand", zei De Boer. " Wij kijken wat er nodig is voor de spelersgroep en dan wil ik zo'n speler het EK niet ontzeggen."

Promes is een aanvaller die in een systeem van vijf verdedigers ook als back inzetbaar is. "Dat heeft zeer zeker meegespeeld in de keuze", zei De Boer. "Quincy heeft altijd en overal gescoord. Dat deed hij bij Ajax en bij Spartak nu ook weer. Bij Sevilla had hij een iets mindere periode, maar speelde hij wel als vleugelverdediger. We werken met meerdere systemen en voor die plek is hij een optie."

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

2 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

7 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

12 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

23 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden