Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Davis helpt Los Angeles Lakers aan cruciale zege in NBA

Davis helpt Los Angeles Lakers aan cruciale zege in NBA

LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers hebben een belangrijke zege geboekt in de Amerikaanse NBA. De ploeg won met 123-111 van Minnesota Timberwolves en klom naar de zevende plaats in de Western Conference. Die positie geeft recht op deelname aan de play-offs.

De Lakers hadden met Anthony Davis een topschutter in huis. Hij maakte 38 punten in het duel, terwijl hij nota bene korte tijd aan de kant zat met een verzwikte enkel. Vedette LeBron James kwam tot 18 punten en 10 rebounds.

"Het begint allemaal bij Anthony", zei assistent-coach Darvin Ham van de Lakers. "We hebben een team dat heel veel kan, maar je hebt een centrale kracht nodig die de aanval leidt en dat is Anthony."

Knicks

Jalen Brunson viel op bij New York Knicks met 48 punten in de wedstrijd tegen Cleveland Cavaliers. De Knicks wonnen met 130-116 en staan vijfde in de Eastern Conference, een veilige plek voor het behalen van de play-offs.

Bij de Cavaliers was Donovan Mitchell productief; hij noteerde 42 punten. De ploeg uit Cleveland bezet de vierde plek in de Eastern Conference en is al zeker van de nacompetitie, waarin de zestien beste ploegen uit de twee divisies gaan strijden om het kampioenschap in de NBA.

Meer uit Sport

Sinner en Alcaraz winnen eerste tennispartij op gras

HALLE/LONDEN (ANP) - Tennissers Jannik Sinner en Carlos Alcaraz hebben een succesvolle omschakeling van gravel naar gras gemaakt. Beide tennissers wonnen hun eerste partij op gras. De laatste partij van de twee was de finale van Roland Garros op gravel, waar Alcaraz Sinner na vijfenhalf uur versloeg.

14 uur geleden
Tennisser De Jong uitgeschakeld in eerste ronde Halle

HALLE (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd om de tweede ronde van het grastoernooi van Halle te bereiken. De nummer 93 van de wereldranglijst verloor in Duitsland met 5-7 6-3 3-6 van de als zevende geplaatste Tsjech Tomas Machac.

19 uur geleden
Mercedes-baas Wolff laakt 'kinderachtig' protest Red Bull

NEW YORK (ANP) - Teambaas Toto Wolff van het Formule 1-team Mercedes heeft de protestactie van Red Bull tegen George Russell na de Grote Prijs van Canada bekritiseerd. De Oostenrijker noemde ze bij Sky Sports "pietluttig en onbeduidend".

20 uur geleden
Tennisser Djokovic richt zich op prolongatie van olympische titel

LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Novak Djokovic richt zich de komende jaren voornamelijk op prolongatie van zijn olympische titel. De 38-jarige Serviër hecht minder waarde aan het veroveren van meer grandslamtitels. Dat zei de 24-voudig grandslamkampioen in een interview met Olympics.com.

21 uur geleden
Bangkok biedt 1 miljard euro voor Formule 1-race vanaf 2028

BANGKOK (ANP/AFP) - De Thaise regering is akkoord met een bod van omgerekend 1 miljard euro om vanaf 2028 vijf jaar lang een grand prix in de Formule 1 te organiseren. In dat budget is de aanleg van een stratencircuit in de hoofdstad Bangkok meegenomen. Volgens een regeringswoordvoerder moet dat circuit komen in de buurt van Chatuchakmarkt, een populaire toeristische plek.

21 uur geleden
Atletiekploeg in sterkst mogelijke bezetting naar EK landenteams

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg doet in de sterkste denkbare opstelling mee aan de Europese kampioenschappen voor landenteams in Madrid, van 27 tot en met 29 juni. Het houdt in dat onder anderen Femke Bol meedoet, de wereldkampioene op de 400 meter horden. Ook Europees kampioene kogelstoten Jessica Schilder is opgenomen in de ploeg, evenals de Europees indoorkampioenen Lieke Klaver (400 meter), Menno Vloon (polsstokhoogspringen) en Samuel Chapple (800 meter).

22 uur geleden
Basketballers Thunder hebben nog één zege nodig voor NBA-titel

OKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben een 3-2-voorsprong genomen in de finale van de NBA. De ploeg was in het vijfde duel met 120-109 te sterk voor Indiana Pacers. Oklahoma City heeft nog één zege nodig voor de titel.

1 dag geleden