Davis helpt Los Angeles Lakers aan cruciale zege in NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers hebben een belangrijke zege geboekt in de Amerikaanse NBA. De ploeg won met 123-111 van Minnesota Timberwolves en klom naar de zevende plaats in de Western Conference. Die positie geeft recht op deelname aan de play-offs.
De Lakers hadden met Anthony Davis een topschutter in huis. Hij maakte 38 punten in het duel, terwijl hij nota bene korte tijd aan de kant zat met een verzwikte enkel. Vedette LeBron James kwam tot 18 punten en 10 rebounds.
"Het begint allemaal bij Anthony", zei assistent-coach Darvin Ham van de Lakers. "We hebben een team dat heel veel kan, maar je hebt een centrale kracht nodig die de aanval leidt en dat is Anthony."
Knicks
Jalen Brunson viel op bij New York Knicks met 48 punten in de wedstrijd tegen Cleveland Cavaliers. De Knicks wonnen met 130-116 en staan vijfde in de Eastern Conference, een veilige plek voor het behalen van de play-offs.
Bij de Cavaliers was Donovan Mitchell productief; hij noteerde 42 punten. De ploeg uit Cleveland bezet de vierde plek in de Eastern Conference en is al zeker van de nacompetitie, waarin de zestien beste ploegen uit de twee divisies gaan strijden om het kampioenschap in de NBA.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.
1 uur geledenSPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Aaron Enser en turnster Naomi Visser hebben op de finaledag van de NK in Ahoy Rotterdam allebei nog een titel gepakt. De 19-jarige Enser, die zaterdag de Nederlandse meerkamptitel greep, turnde zondag naar goud op het toestel vloer (13,050).
8 uur geledenASSEN (ANP) - De hitte heeft nauwelijks invloed gehad op het aantal bezoekers bij de TT van Assen. De organisatie meldde bijna 194.000 betalende bezoekers in de afgelopen drie dagen. "Dat is mij reuze meegevallen, ik had verwacht dat er minder mensen zouden komen", zei voorzitter Arjan Bos van het TT Circuit. "Er was op de vrijdag en zaterdag wel sprake van een lichte daling en dat schuif ik dan maar op de hittestress."
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Wielrenster Lieke Nooijen heeft voor het eerst de nationale titel op de weg veroverd. De 24-jarige renster van Visma - Lease a Bike versloeg na een kleine 118 kilometer over een heuvelachtig parcours rondom Nijmegen Femke Markus in de sprint. Loes Adegeest werd op twintig seconden derde.
9 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Max Verstappen noemt de tweede plaats in de Grote Prijs van Oostenrijk voor Formule 1 een heel positief resultaat. De viervoudig wereldkampioen in de Red Bull moest de zege laten aan de Brit George Russell in de Mercedes, maar hij bleef de andere Mercedes-coureur, kampioenschapsleider Kimi Antonelli uit Italiƫ nipt voor.
10 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Oostenrijk in de Formule 1 als tweede geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest in de race op de Red Bull Ring in Spielberg, het thuiscircuit van zijn team, de zege laten aan de Brit George Russell in een Mercedes. De Italiaan Kimi Antonelli werd namens Mercedes vlak achter Verstappen derde.
10 uur geleden