Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Davina Michelle nieuwkomer bij 'oude' line-up Concert at Sea

Davina Michelle nieuwkomer bij 'oude' line-up Concert at Sea

BROUWERSDAM (ANP) - Bijna alle artiesten die dit weekeinde zouden optreden op het muziekfestival Concert at Sea op de Brouwersdam komen volgend jaar alsnog. Met uitzondering van Crowded House, waar de organisatie nog geen bevestiging van heeft, is iedereen er weer bij. Davina Michelle is aan de line-up toegevoegd, zo werd zaterdag bekend. Concert at Sea vindt volgend jaar plaats op 24, 25 en 26 juni.

"We zijn superblij dat heel veel artiesten er volgend jaar alsnog bij zijn", laat de organisatie weten. Onder anderen The Script, Kensington, BLØF, Krezip, Chef’Special, DI-RECT, Racoon, Miss Montreal, Snelle, Ronnie Flex, Suzan & Freek en Van Dik Hout staan straks weer op het affiche.

Concert at Sea op de Brouwersdam in Zeeland is een van de grootste festivals van Nederland. Tienduizenden mensen komen er op af. Het is tevens het paradepaardje van de band BLØF, die het festival volgend jaar voor de vijftiende keer organiseert.

Populair

Het beperkte aantal teruggegeven kaarten ging zaterdag in de verkoop. Ze bleken populair: de weekendkaarten en dagkaarten voor de vrijdag en zaterdag van Concert at SEA 2021 zijn uitverkocht. De kaartjes waren zaterdag in een half uur uitverkocht. Voor het festival op de Brouwersdam zijn alleen nog dagkaarten voor donderdag 24 juni beschikbaar.

Omdat het festival dit weekeinde niet gehouden kon worden is er een livestream waarop eerdere concerten worden uitgezonden, BLØF live verzoekjes van fans speelt en fans via Zoom-rooms hun verhalen kunnen delen rondom het festival. De Concert at HOME livestream is al door ruim 100.000 mensen bekeken, meldt de organisatie zaterdag. "Met Concert at HOME proberen we het festivalgevoel in huis te brengen. De reacties zijn overweldigend en hartverwarmend", aldus Paskal Jakobsen van BLØF. "Het werkt als een soort collectieve groepstherapie, door op deze manier toch met elkaar verbonden te zijn."

Meer uit Binnenland

Tweede vlucht met gestrande Nederlanders geland op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - Op Schiphol is maandagavond een tweede groep gestrande Nederlanders uit het Midden-Oosten aangekomen. De vlucht van TUI uit Hurghada (Egypte) landde even na 22.20 uur. De reizigers aan boord waren eerst met een vliegtuig van Defensie opgehaald uit Muscat, de hoofdstad van Oman.

1 uur geleden
Arts Rijnstate verwekte zeker 16 donorkinderen met eigen zaad

ARNHEM (ANP) - De gynaecoloog van het Rijnstate die in de jaren zeventig en tachtig zijn eigen sperma gebruikte als donorzaad heeft zeker zestien donorkinderen verwekt. Dat meldt het Arnhemse ziekenhuis maandag op basis van onafhankelijk onderzoek naar de manier waarop in het verleden met donorzaad is omgegaan. De bekentenis van de voormalige arts was daarvoor de aanleiding. De man, die werkte in de kliniek van het Elisabeth Gasthuis dat later samen met twee andere ziekenhuizen Rijnstate werd, heeft een erfelijke ziekte.

1 uur geleden
Claudia de Breij doet Oudejaarsconference 2026

HILVERSUM (ANP) - Claudia de Breij doet in 2026 opnieuw de Oudejaarsconference. Het wordt de vierde keer dat de cabaretière op oudejaarsavond op NPO 1 terugblikt op het voorbije jaar.

2 uur geleden
Frenna en Sef belangrijkste winnaars Edison Pop

LEUSDEN (ANP) - Frenna en Sef zijn maandag de belangrijkste winnaars geworden van de Edison Pop 2026. Zij kregen in het AFAS Theater in Leusden de prijzen voor respectievelijk beste single (ZAZAA) en beste album (lieve monsters). DI-RECT kreeg de Edison Oeuvreprijs en Samuel Welten viel tweemaal in de prijzen.

2 uur geleden
Weer dichte mist in noordwesten, hinder voor verkeer

DE BILT (ANP) - In het Waddengebied, Friesland en in de kop van Noord-Holland komt dichte mist voor. Het zicht kan minder dan 200 meter zijn, meldt het KNMI. Het verkeer kan hier hinder van ondervinden.

2 uur geleden
DI-RECT bekroond met Edison Pop Oeuvreprijs

LEUSDEN (ANP) - DI-RECT is dit jaar de winnaar van de Edison Pop Oeuvreprijs. De Haagse band kreeg de prijs maandag tijdens het Edison-gala in het AFAS Theater in Leusden uit handen van oprichter en voormalig manager Dick Westland, de vader van drummer Jamie Westland.

3 uur geleden
Beveiliging bij locaties DPG Media aangescherpt na incident

DUIVENDRECHT (ANP) - DPG Media heeft na een incident met een "verwarde man" vorige week de beveiliging van haar gebouwen opgeschroefd. Dat bevestigt een woordvoerder aan het ANP na berichtgeving van NU.nl maandagavond.

4 uur geleden