Davina Michelle nieuwkomer bij 'oude' line-up Concert at Sea
BROUWERSDAM (ANP) - Bijna alle artiesten die dit weekeinde zouden optreden op het muziekfestival Concert at Sea op de Brouwersdam komen volgend jaar alsnog. Met uitzondering van Crowded House, waar de organisatie nog geen bevestiging van heeft, is iedereen er weer bij. Davina Michelle is aan de line-up toegevoegd, zo werd zaterdag bekend. Concert at Sea vindt volgend jaar plaats op 24, 25 en 26 juni.
"We zijn superblij dat heel veel artiesten er volgend jaar alsnog bij zijn", laat de organisatie weten. Onder anderen The Script, Kensington, BLØF, Krezip, Chef’Special, DI-RECT, Racoon, Miss Montreal, Snelle, Ronnie Flex, Suzan & Freek en Van Dik Hout staan straks weer op het affiche.
Concert at Sea op de Brouwersdam in Zeeland is een van de grootste festivals van Nederland. Tienduizenden mensen komen er op af. Het is tevens het paradepaardje van de band BLØF, die het festival volgend jaar voor de vijftiende keer organiseert.
Populair
Het beperkte aantal teruggegeven kaarten ging zaterdag in de verkoop. Ze bleken populair: de weekendkaarten en dagkaarten voor de vrijdag en zaterdag van Concert at SEA 2021 zijn uitverkocht. De kaartjes waren zaterdag in een half uur uitverkocht. Voor het festival op de Brouwersdam zijn alleen nog dagkaarten voor donderdag 24 juni beschikbaar.
Omdat het festival dit weekeinde niet gehouden kon worden is er een livestream waarop eerdere concerten worden uitgezonden, BLØF live verzoekjes van fans speelt en fans via Zoom-rooms hun verhalen kunnen delen rondom het festival. De Concert at HOME livestream is al door ruim 100.000 mensen bekeken, meldt de organisatie zaterdag. "Met Concert at HOME proberen we het festivalgevoel in huis te brengen. De reacties zijn overweldigend en hartverwarmend", aldus Paskal Jakobsen van BLØF. "Het werkt als een soort collectieve groepstherapie, door op deze manier toch met elkaar verbonden te zijn."
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Omwonenden van de Amsterdamse Vondelkerk, die door de grote brand hun huis uit moesten, kunnen weer terug. Volgens de veiligheidsregio is de omgeving opgeruimd en ontdaan van onder meer roet- en asdeeltjes. De opvanglocatie in de P.C. Hooftstraat, waar tientallen mensen de nieuwjaarsnacht moesten doorbrengen, is gesloten, zegt een woordvoerster van de gemeente.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat waarschuwt weggebruikers dat de weersomstandigheden op veel plekken voor gevaarlijke situaties kunnen zorgen de komende dagen. Ook al wordt er gestrooid.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Dick Schoof heeft de Zwitserse bondspresident Guy Parmelin gecondoleerd na de brand in een bar waarbij ongeveer veertig doden zijn gevallen.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Nederlandse brandwondencentra staan klaar om slachtoffers van de ramp in het Zwitserse skioord Crans-Montana op te vangen. Ze staan met elkaar in contact en wachten of hun inzet nodig is.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het kerkgenootschap Liberty Church is "zeer bedroefd" over de verwoestende brand in de Vondelkerk in Amsterdam. De kerkgemeenschap had de kerk sinds 2017 in gebruik en hield er iedere zondagochtend twee diensten.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De verdachte van betrokkenheid bij de dood van een jongen door vuurwerk tijdens de jaarwisseling in Nijmegen is donderdagmiddag door de politie vrijgelaten. Hij dient zich wel beschikbaar te houden voor het verdere onderzoek, meldt de politie.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Dierenbescherming heeft rond oud en nieuw ruim 300 meldingen ontvangen van vermiste huisdieren, gewonde dieren en andere incidenten. 34 meldingen werden gedaan tijdens nieuwjaarsnacht. Dat is een lichte stijging ten opzichte van vorig jaar. In totaal rukte de Dierenambulance meer dan 150 keer uit, meldt de organisatie.
6 uur geleden