Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Davina Michelle nieuwkomer bij 'oude' line-up Concert at Sea

Davina Michelle nieuwkomer bij 'oude' line-up Concert at Sea

BROUWERSDAM (ANP) - Bijna alle artiesten die dit weekeinde zouden optreden op het muziekfestival Concert at Sea op de Brouwersdam komen volgend jaar alsnog. Met uitzondering van Crowded House, waar de organisatie nog geen bevestiging van heeft, is iedereen er weer bij. Davina Michelle is aan de line-up toegevoegd, zo werd zaterdag bekend. Concert at Sea vindt volgend jaar plaats op 24, 25 en 26 juni.

"We zijn superblij dat heel veel artiesten er volgend jaar alsnog bij zijn", laat de organisatie weten. Onder anderen The Script, Kensington, BLØF, Krezip, Chef’Special, DI-RECT, Racoon, Miss Montreal, Snelle, Ronnie Flex, Suzan & Freek en Van Dik Hout staan straks weer op het affiche.

Concert at Sea op de Brouwersdam in Zeeland is een van de grootste festivals van Nederland. Tienduizenden mensen komen er op af. Het is tevens het paradepaardje van de band BLØF, die het festival volgend jaar voor de vijftiende keer organiseert.

Populair

Het beperkte aantal teruggegeven kaarten ging zaterdag in de verkoop. Ze bleken populair: de weekendkaarten en dagkaarten voor de vrijdag en zaterdag van Concert at SEA 2021 zijn uitverkocht. De kaartjes waren zaterdag in een half uur uitverkocht. Voor het festival op de Brouwersdam zijn alleen nog dagkaarten voor donderdag 24 juni beschikbaar.

Omdat het festival dit weekeinde niet gehouden kon worden is er een livestream waarop eerdere concerten worden uitgezonden, BLØF live verzoekjes van fans speelt en fans via Zoom-rooms hun verhalen kunnen delen rondom het festival. De Concert at HOME livestream is al door ruim 100.000 mensen bekeken, meldt de organisatie zaterdag. "Met Concert at HOME proberen we het festivalgevoel in huis te brengen. De reacties zijn overweldigend en hartverwarmend", aldus Paskal Jakobsen van BLØF. "Het werkt als een soort collectieve groepstherapie, door op deze manier toch met elkaar verbonden te zijn."

Meer uit Binnenland

Gewonde door steekpartij in winkelcentrum in Landgraaf

LANDGRAAF (ANP) - Door een steekpartij in een winkelcentrum in Landgraaf (Limburg) is zondagmiddag een man gewond geraakt, meldt de politie. Kort na het incident is een verdachte aangehouden. Het gaat om een 51-jarige man uit Landgraaf.

3 uur geleden
Hollandse 100: 354.000 euro voor onderzoek naar lymfeklierkanker

HEERENVEEN (ANP) - De jubileumeditie van De Hollandse 100 heeft een recordbedrag opgeleverd. Het sportevenement bracht tot nu toe 354.000 euro op voor onderzoek naar lymfeklierkanker, meldt de organisatie. Ruim 740 mensen deden mee aan de tiende editie van De Hollandse 100. Donateurs kunnen nog tot donderdag geld schenken.

3 uur geleden
21-jarige man uit Eindhoven aangehouden in terrorismeonderzoek

EINDHOVEN (ANP) - Een 21-jarige man uit Eindhoven is zaterdagavond aangehouden in een terrorismeonderzoek. Dat meldt de politie zondag. De politie onderzoekt of de man banden heeft met Islamitische Staat (IS).

5 uur geleden
RTL Tonight stopt, na de zomer andere talkshow met Renze Klamer

HILVERSUM (ANP) - Het programma RTL Tonight stopt. Dat heeft een woordvoerder aan het ANP bevestigd na een bericht van het AD. De laatste uitzending van het RTL 4-programma is op 12 juni. Vanaf komend najaar kiest de zender voor een "vertrouwde talkshowopzet", gepresenteerd door Renze Klamer.

6 uur geleden
Experts: mensen met hooikoorts hebben veel te verduren

WAGENINGEN/LEIDEN (ANP) - Mensen met hooikoorts krijgen het dit voorjaar "behoorlijk voor de kiezen", schrijven deskundigen op Nature Today. Het seizoen begon al uitzonderlijk vroeg, met onder meer een recordhoge concentratie elzenpollen in de lucht. Afgelopen week was de pollenconcentratie van de es, populier, iep en haagbeuk hoog, melden het LUMC in Leiden en ziekenhuis Elkerliek in Helmond.

9 uur geleden
Slachtoffer steekpartij Hoorn overleden

HOORN (ANP) - Een van de drie mensen die zaterdagavond gewond raakten door een steekpartij in Hoorn, is overleden. Het gaat om een 29-jarige man uit Hoorn, meldt de politie.

11 uur geleden
Drie gewonden na melding steekincident in Hoorn

HOORN (ANP) - Aan de Italiaanse Zeedijk in Hoorn zijn zaterdagavond drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Noord-Holland. Om 23.22 uur werd er melding gemaakt van een steekincident, bevestigt een politiewoordvoerder. Het incident gebeurde op straat in het horecagebied.

17 uur geleden