Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Davies sluit na corona en hartprobleem weer aan bij Bayern

Davies sluit na corona en hartprobleem weer aan bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Ruim twee maanden nadat bij hem een ontstoken hartspier was ontdekt, heeft Alphonso Davies voorzichtig de groepstraining bij Bayern München hervat. De Canadese vleugelverdediger trainde dinsdag drie kwartier mee. "Het voelde heel goed'́', aldus de 21-jarige Davies.

De Canadees, bekend om zijn loopvermogen, kwam op 17 december voor het laatst in actie voor de koploper van de Bundesliga. Davies was een vaste waarde in het elftal van trainer Julian Nagelsmann, tot in januari een ontstoken hartspier bij hem werd geconstateerd. De vleugelverdediger was kort daarvoor besmet geraakt met het coronavirus. Bayern München besloot alle spelers die Covid-19 hadden gehad extra te laten controleren door de medische staf en daarbij kwam het hartprobleem aan het licht.

Vanwege de interlandperiode ligt ook de Duitse voetbalcompetitie even stil. Bayern hervat de Bundesliga op 2 april tegen Freiburg en speelt vier dagen later in Spanje het eerste duel met Villarreal in de kwartfinales van de Champions League. Mogelijk kan Davies dan weer meedoen.

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

4 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

6 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

9 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

9 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

9 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

10 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

10 uur geleden