
Dartster Sherrock toegelaten tot World Series
LONDEN (ANP) - De Engelse dartster Fallon Sherrock heeft door haar historische prestaties op het WK een uitnodiging verdiend voor de World Series of Darts. De 25-jarige Sherrock, een alleenstaande moeder, mag meedoen aan de vijf internationale toernooien van komend seizoen uit de World Series. De Engelse wist op het WK als eerste vrouw ooit een partij te winnen en bereikte zelfs de derde ronde, waarin ze het moest afleggen tegen Chris Dobey.
Met haar winst in de eerste ronde op Ted Evetts had Sherrock al een startbewijs verdiend voor de US Darts Masters van begin juni in Madison Square Garden in New York. De Engelse klopte daarna in Londen ook Mensur Suljovic, de nummer 11 van de plaatsingslijst. Ze trok met haar prestaties in Alexandra Palace wereldwijd de aandacht en werd omgedoopt in 'Queen of the Palace'.
De PDC nodigde haar daarom ook uit voor de toernooien uit de World Series in Kopenhagen, Duitsland, Nieuw-Zeeland en Australië. "Fallon heeft de vrouwelijke darters geweldig vertegenwoordigd op het WK", zei PDC-voorzitter Barry Hearn. "We zijn heel blij dat we haar nu een mondiaal podium kunnen geven."
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Reinier Taboada heeft van de internationale handbalbond toestemming gekregen om voor Nederland uit te komen. De 27-jarige linkeropbouwer debuteert volgende maand mogelijk tijdens de Golden League en mag ook aan het EK in Malmö deelnemen.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Raemon Sluiter gaat aan de slag als trainer van Botic van de Zandschulp. De nummer 82 van de wereldranglijst beëindigde in juni de samenwerking met coach Peter Lucassen.
18 uur geledenCHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft naast sprinters Olav Kooij en Cees Bol ook Daan Hoole aangetrokken. De tweevoudig Nederlands kampioen tijdrijden komt over van Lidl-Trek en heeft net als zijn landgenoten een contract voor de komende drie seizoenen getekend bij de ploeg die dan Decathlon CMA CGM heet.
21 uur geledenCHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft de komst van sprinter Olav Kooij bevestigd. De 23-jarige Zuid-Hollander komt over van Visma - Lease a Bike en heeft bij de ploeg, die volgend seizoen Decathlon CMA CGM heet, een contract getekend tot en met 2028. Dat meldt het wielerteam op X.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/AFP/RTR) - Jannik Sinner denkt na zijn nederlaag op de US Open tegen Carlos Alcaraz dat hij minder voorspelbaar moet spelen tegen de Spanjaard. De Italiaan verloor de finale van het grandslamtoernooi in New York in vier sets en raakte daarmee ook de nummer 1-positie op de wereldranglijst kwijt.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Carlos Alcaraz had veel lof voor Jannik Sinner nadat hij de Italiaan in vier sets had verslagen in de finale van de US Open. "Het is ongelooflijk wat Jannik het hele jaar laat zien. Het is van hoog niveau", sprak de Spaanse tennisser voordat hij uit handen van drievoudig winnaar Ivan Lendl de trofee kreeg uitgereikt. Voor Alcaraz was het zijn tweede titel in New York en zijn zesde winst op een grandslamtoernooi.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zondag de US Open gewonnen. De 22-jarige Spanjaard was in de finale in vier sets te sterk voor de twee jaar oudere Jannik Sinner. De setstanden waren 6-2, 3-6, 6-1 en 6-4. Door de nederlaag moet de Italiaan na ongeveer vijftien maanden de leiding op de wereldranglijst afstaan aan Alcaraz, voor wie de winst in New York zijn zesde grandslamtitel betekende.
1 dag geleden