Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dartster Sherrock krijgt wildcard voor Premier League

Dartster Sherrock krijgt wildcard voor Premier League

LONDEN (ANP) - De Engelse dartster Fallon Sherrock, die bij het voorbije WK in Londen historie schreef, mag in het komende seizoen in de Premier League haar opwachting maken. De 25-jarige Britse heeft als eerste vrouw een wildcard gekregen voor deelname aan de tweede speelavond in Nottingham (13 februari). Sherrock zorgde voor wereldnieuws door vorige maand als eerste vrouw bij het WK van een man te winnen. Ze strandde uiteindelijk in de derde ronde. Na haar laatste optreden eind vorige week in Londen ontving ze al een uitnodiging voor de World Series of Darts.

De proforganisatie PDC maakte woensdagavond na de WK-finale tussen de Schot Peter Wright en de onttroonde wereldkampioen Michael van Gerwen (7-3) de deelnemers aan de lucratieve competitie bekend. Naast de twee WK-finalisten zullen Gerwyn Price, Rob Cross, Michael Smith, Gary Anderson, Daryl Gurney, Nathan Aspinall en Glen Durrant in actie komen.

De Premier League begint op 6 februari in Aberdeen. In het Rotterdamse Ahoy worden twee ronden afgewerkt (25 en 26 maart). Na zestien speelavonden volgt op 21 mei in Londen de ontknoping.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

2 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

3 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

5 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

23 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

23 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

1 dag geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

1 dag geleden