Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dartskampioen Price betwist positieve test voor Premier League

Dartskampioen Price betwist positieve test voor Premier League

MILTON KEYNES (ANP) - Darter Gerwyn Price mag na een positieve coronatest niet meedoen aan de Premier League, maar volgens de wereldkampioen gaat het om een vals-positieve test. De 36-jarige Welshman deed maandag drie sneltests, die allemaal een negatief resultaat opleverden. Price was zondag bij aankomst in Milton Keynes de enige die positief testte op het coronavirus en moest daarom terug naar huis.

"Mensen wensen me beterschap, maar doe dat alsjeblieft niet. Er is niets mis met me", schrijft Price op Instagram. De Welshman versloeg begin dit jaar de Schot Gary Anderson in de WK-finale en onttroonde Van Gerwen na zeven jaar als nummer 1 van de wereldranglijst.

De Premier League, een competitie waar jaarlijks tien topdarters aan meedoen, begint maandagavond in Milton Keynes. Normaal gesproken is er iedere week één speelronde en worden die in diverse steden gespeeld, maar vanwege de coronapandemie blijven de darters dit jaar in de Engelse stad Milton Keynes.

Deze week spelen Van Gerwen en de negen andere deelnemers vijf avonden achter elkaar. Van 19 tot en met 22 april is de tweede speelweek. De organiserende PDC heeft de Engelsman James Wade als vervanger van Price naar Milton Keynes laten komen. Wade begint het toernooi tegen Anderson. Van Gerwen sluit de eerste avond af tegen de Belg Dimitri Van den Bergh.

Meer uit Sport

Visma-sprinter Kooij op tijd fit voor Renewi Tour

TERNEUZEN (ANP) - Olav Kooij is fit genoeg om deel te nemen aan de Renewi Tour, een rittenkoers uit de WorldTour door Nederland en België. De 23-jarige sprinter van Visma - Lease a Bike werd ziek na de Ronde van Polen en zegde zondag af voor de eendaagse wielerkoers Cyclassics Hamburg.

4 uur geleden
Tweevoudig international Laamers (58) overleden

ARNHEM (ANP) - Tweevoudig international Martin Laamers is op 58-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn oude club Vitesse bevestigd. De voormalige middenvelder was tien jaar actief in de hoofdmacht van de Arnhemse voetbalclub. Laamers speelde twee keer in het Nederlands elftal. Hij kwam voor Oranje uit tegen Brazilië en tegen de voormalige Sovjet-Unie.

5 uur geleden
Bondscoach ziet verjongde volleybalploeg vlak voor WK groeien

BANGKOK (ANP) - Bondscoach Felix Koslowski kijkt met een goed gevoel vooruit naar het WK dat voor de Nederlandse volleybalsters vrijdag met een groepswedstrijd tegen Zweden begint. "Ik ben blij met hoe we er voorstaan. We worden steeds beter. Nu we in Thailand zijn, beginnen we het toernooi ook echt te voelen", laat hij weten in een persbericht.

6 uur geleden
Wielrenner Carapaz mist ook Ronde van Spanje

TURIJN (ANP) - Richard Carapaz verschijnt zaterdag niet aan de start van de Ronde van Spanje. De voormalige olympisch kampioen is nog onvoldoende hersteld van een maaginfectie die hem uit de Tour de France hield.

7 uur geleden
Swiatek wint finale Cincinnati van Paolini

CINCINNATI (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft de Cincinnati Open gewonnen. Swiatek versloeg de Italiaanse Jasmine Paolini in 1 uur en 50 minuten: 7-5 6-4. Het is voor het eerst dat de Poolse het toernooi wint.

18 uur geleden
Alcaraz wint masters Cincinnati na opgave zieke Sinner

CINCINNATI (ANP) - De finale van het masterstoernooi in Cincinnati heeft slechts vijf games geduurd. Bij een achterstand van 5-0 in de eerste set gaf titelverdediger Jannik Sinner op. De nummer 1 van de wereld voelde zich niet lekker en de Italiaan schudde na een korte pauze gedesillusioneerd de hand van tegenstander Carlos Alcaraz. De Spaanse nummer 2 van de wereld won zodoende het Amerikaanse toernooi, dat geldt als een belangrijke voorbereiding op de US Open.

22 uur geleden
Tennisser De Jong door in kwalificatietoernooi US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is het kwalificatietoernooi van de US Open goed begonnen. De 25-jarige Nederlander won in de eerste ronde in twee sets van de Litouwer Vilius Gaubas: 6-3 6-4.

1 dag geleden