Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Wattimena verliest in derde ronde WK van Schot Wright

Darter Wattimena verliest in derde ronde WK van Schot Wright

LONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena is het niet gelukt door te dringen tot de vierde ronde van het wereldkampioenschap darts. De 36-jarige Nederlander moest in Londen met 4-2 zijn meerdere erkennen in de als zeventiende geplaatste Peter Wright, die het WK twee keer won.

Wattimena pakte direct de leg die Wright begon. Daarna nam de Schot, die niet helemaal fit was en af en toe proestend op het podium stond, het initiatief over. Wright won zes legs op rij en de eerste twee sets: 2-0.

In de derde set bracht Wattimena de stand terug door bij een stand van 2-2 uit te gooien op 144. De ervaren Wright was niet van slag en schreef de vierde set weer op zijn naam, zonder een leg te verliezen. Wattimena volgde dat voorbeeld in de set daarna en verkleinde de achterstand weer, tot 3-2.

Wright liet het niet op een zevende en beslissende set aankomen en maakte het vrij overtuigend af.

Met de uitschakeling van Wattimena zijn nog maar twee Nederlanders op het WK actief. Michael van Gerwen en Kevin Doets komen nog in actie in de derde ronde.

Meer uit Sport

Griekspoor uitgeschakeld in eerste ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld door Hubert Hurkacz. De nummer een van Nederland verloor in de 1573 Arena in drie sets met 7-5 6-4 6-4 van de als 18e geplaatste Pool. De partij eindigde binnen tweeënhalf uur. Griekspoor haalde vorig jaar nog de derde ronde van het grandslamtoernooi in Melbourne.

1 uur geleden
IOC belooft alle 'kapotte' medailles van OS Parijs te vervangen

LAUSANNE (ANP/AFP) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) belooft alle beschadigde medailles van de Olympische Spelen van Parijs te vervangen door identieke exemplaren. Het organisatiecomité van de Spelen zegt intensief samen te werken met de Monnaie de Paris, die verantwoordelijk is voor de productie van de medailles, om de klachten van medaillewinnaars af te handelen. "Kapotte medailles worden systematisch vervangen en met hetzelfde gegraveerd", aldus het IOC tegen persbureau AFP.

11 uur geleden
Giro d'Italia met Strade Bianche-rit en zware slotweek

TIRANA (ANP) - De Giro d'Italia van 2025 kent een rit over de gravelstroken van de Strade Bianche en een zware slotweek met beklimmingen van de Mortirolo en de Finestre. De 108e editie van de Giro eindigt op zondag 1 juni in Rome, zo werd in de Italiaanse hoofdstad bekendgemaakt.

12 uur geleden
Wielrensters starten Giro d'Italia met tijdrit in Bergamo

ROME (ANP) - De Ronde van Italië voor wielrensters begint op 6 juli met een tijdrit in Bergamo en eindigt na acht etappes op 13 juli op het autocircuit van Imola in de streek Emilia-Romagna. Dat heeft organisator RCS in Rome bekendgemaakt.

13 uur geleden
Nieuwe missie Hassan: vier major marathons winnen in één jaar

LONDEN (ANP) - Sifan Hassan blijft grote dromen najagen in de atletiek. De olympisch kampioene heeft bedacht dat ze in één jaar tijd vier grote stadsmarathons wil volbrengen en ze alle vier ook wil winnen.

15 uur geleden
Hassan kiest weer voor Londen, de marathon waar haar hart ligt

LONDEN (ANP) - Alle grote stadsmarathons dingen naar de gunsten van olympisch kampioene Sifan Hassan, maar Londen is de uitverkoren stad waar ze dit voorjaar haar vijfde marathon zal lopen. Dat kondigde de 32-jarige Sportvrouw van het Jaar aan in een digitaal persmoment.

15 uur geleden
Trucker Macik loopt uit op Van den Brink na nieuwe dagzege

RIYAD (ANP/BELGA) - De Tsjechische trucker Martin Macik heeft in de Dakar Rally zijn vierde dagzege geboekt. De klassementsleider schreef de achtste etappe over 487 kilometer tussen Al Duwadimi en Riyad op zijn naam. De Nederlandse nummer 2 van het klassement, Mitchel van den Brink, verloor tijd.

15 uur geleden