Darter Van Gerwen zet knop om na vroege uitschakeling in Ahoy
ROTTERDAM (ANP) - Michael van Gerwen strandde bij de Premier League in Ahoy in Rotterdam al in de kwartfinales. De 34-jarige Brabander reageerde later via X op zijn vroege uitschakeling en bedankte het publiek. Hij richt zich nu op het volgende toernooi, de European Darts Grand Prix in het Duitse Sindelfingen.
"Te vroeg afgelopen", schrijft Van Gerwen over zijn 6-4-nederlaag tegen wereldkampioen Luke Humphries. "Helaas kon ik geen overwinning pakken voor het thuispubliek in Rotterdam. Nu is het tijd om de knop om te zetten en me klaar te maken voor de European Darts Grand Prix."
De zege in Ahoy ging net als een jaar eerder naar de Engelsman Nathan Aspinall. Hij versloeg zijn landgenoot Michael Smith in de finale met 6-4, nadat hij in de halve finale ook Humphries met dezelfde cijfers had verslagen.
De darters klaagden na afloop over de wind die in Ahoy stond. Volgens Aspinall is het een terugkerend probleem in de zaal en is het nergens zo erg als in Rotterdam.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.
1 uur geledenPARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.
3 uur geledenDETROIT (ANP/BELGA) - De Detroit Pistons en de Cleveland Cavaliers hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de play-offs in de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Beide ploegen nemen het in die ronde tegen elkaar op voor een finaleplaats in de Eastern Conference.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.
16 uur geleden