Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Van Gerwen verliest finale achtste ronde Premier League

Darter Van Gerwen verliest finale achtste ronde Premier League

NEWCASTLE UPON TYNE (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zijn vierde speelronde te winnen in de Premier League dit seizoen. De 33-jarige Brabander ging in de achtste speelronde in Newcastle upon Tyne in de finale met 6-1 onderuit tegen Gerwyn Price uit Wales.

Van Gerwen had eerder in de halve finale nog met 6-0 afgerekend met de Engelsman Nathan Aspinall, maar kwam er tegen Price niet aan te pas. De Welshman gooide ijzersterk en brak drie keer op rij de leg die Van Gerwen begon. Pas op 5-0 wist Van Gerwen een leg te winnen, maar hij kon de zege van 'The Iceman', die een gemiddelde van bijna 115 met drie pijlen haalde, niet meer voorkomen.

Price heeft net als Van Gerwen nu drie speelronden in de Premier League gewonnen. Van Gerwen won eerder al de vierde, vijfde en zesde speelronde. Vorige week in Nottingham verloor hij van Chris Dobey nadat hij eerder tegen Peter Wright zijn tiende partij op rij had gewonnen in de Premier League.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

7 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

9 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

9 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

10 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

10 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

12 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

15 uur geleden