Darter Van Gerwen snel klaar op vierde dag Summer Series
MILTON KEYNES (ANP) - De vierde dag van de Summer Series in Milton Keynes heeft voor darter Michael van Gerwen slechts een paar minuten geduurd. De nummer 1 van de wereld, die op twee van de voorgaande drie dagen de beste was, moest het al in de eerste ronde afleggen tegen de 36-jarige Engelsman Joe Murnan: 3-6.
Van Gerwen (31) won woensdag het eerste toernooi uit de Summer Series. In de finale versloeg hij Peter Wright, de Schot die hem op nieuwjaarsdag klopte in de WK-finale. Op de tweede dag werd de Brabander in de derde ronde uitgeschakeld door landgenoot Maik Kuivenhoven. 'Mighty Mike' herstelde zich vrijdag door het derde toernooi te winnen.
De Summer Series bestaat uit vijf eendaagse Players Championship-toernooien. Zondag is de laatste. Elke dag doen er 128 darters mee en steeds is er 75.000 pond, ruim 83.000 euro te verdelen. Alle darters zijn vooraf getest op het coronavirus. Publiek is niet welkom in de Marshall Arena van Milton Keynes.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
1 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
1 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
10 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
12 uur geledenKASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.
15 uur geledenVERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.
17 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.
17 uur geleden