
Darter Van Gerwen snel klaar op vierde dag Summer Series
MILTON KEYNES (ANP) - De vierde dag van de Summer Series in Milton Keynes heeft voor darter Michael van Gerwen slechts een paar minuten geduurd. De nummer 1 van de wereld, die op twee van de voorgaande drie dagen de beste was, moest het al in de eerste ronde afleggen tegen de 36-jarige Engelsman Joe Murnan: 3-6.
Van Gerwen (31) won woensdag het eerste toernooi uit de Summer Series. In de finale versloeg hij Peter Wright, de Schot die hem op nieuwjaarsdag klopte in de WK-finale. Op de tweede dag werd de Brabander in de derde ronde uitgeschakeld door landgenoot Maik Kuivenhoven. 'Mighty Mike' herstelde zich vrijdag door het derde toernooi te winnen.
De Summer Series bestaat uit vijf eendaagse Players Championship-toernooien. Zondag is de laatste. Elke dag doen er 128 darters mee en steeds is er 75.000 pond, ruim 83.000 euro te verdelen. Alle darters zijn vooraf getest op het coronavirus. Publiek is niet welkom in de Marshall Arena van Milton Keynes.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP) - De nieuwe voorzitter Kirsty Coventry heeft de leiding van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) formeel overgenomen van Thomas Bach. De 41-jarige voormalige topzwemster uit Zimbabwe kreeg tijdens een ceremonie de sleutel van het hoofdkantoor in Lausanne overhandigd door de 71-jarige Duitser.
1 uur geledenOKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben een spetterend seizoen bekroond met de titel in de NBA. Topschutter Shai Gilgeous-Alexander leidde de ploeg in eigen huis naar de zege in het zevende en beslissende duel in de finale tegen Indiana Pacers: 103-91.
7 uur geledenOKLAHOMA CITY (ANP/AFP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft Indiana Pacers verslagen in het zevende en laatste duel in de NBA-finale in het Amerikaanse Oklahoma City. Het werd 103-91.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse springruiters hebben naast de zege gegrepen in de Grand Prix van het CHIO in Rotterdam. De zege ging naar de Amerikaan Karl Cook met Caracole de la Roque. Bas Moerings was met zijn paard Ipsthar de beste Nederlander op de vijfde plaats.
19 uur geledenWINCHESTER (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de MXGP-klasse als derde geëindigd bij de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De 34-jarige motorcrosser won op het circuit van Matterley Basin de eerste manche en werd vijfde in de tweede manche. De zege ging naar de Fransman Romain Febvre, die na de derde plaats in de eerste manche de tweede won.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben in navolging van de hockeysters de eindzege in de Pro League zekergesteld zonder zelf in actie te komen. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee kon de titel vieren doordat concurrent Australië met 2-1 verloor van Engeland.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft in Londen voor de tweede keer het tennistoernooi van Queen's gewonnen. De 22-jarige Spanjaard was zondag in de finale in drie sets te sterk voor de Tsjech Jiri Lehecka: 7-5 6-7 (5) 6-2. In 2023 won Alcaraz Queen's voor het eerst, vorig jaar verloor hij in de tweede ronde.
20 uur geleden