Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Van Gerwen pakt titel in Australië na comeback in finale

Darter Van Gerwen pakt titel in Australië na comeback in finale

TOWNSVILLE (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in Australië de Queensland Darts Masters gewonnen, een toernooi uit de World Series. De drievoudig wereldkampioen versloeg Gerwyn Price uit Wales, de nummer 1 van de wereld, na een knappe inhaalrace. Van Gerwen kwam in de finale met 4-1 achter te staan, maar trok de partij alsnog met 8-5 naar zich toe.

De 33-jarige Brabander had in de halve finale de Engelsman Joe Cullen met 7-5 geklopt. Van Gerwen gooide toen al zijn dubbels raak. In de finale tegen Price, de wereldkampioen van 2021 die in de halve finale de Australiër Gordon Mathers met 7-1 overklaste, had de Nederlander aanvankelijk heel wat meer moeite om de dubbels te raken. Bij een achterstand van 4-2 gooide 'Mighty Mike' een score van 140 uit. Het bleek de ommekeer in de partij.

Enkele weken geleden bereikte Van Gerwen de finale van de US Masters in New York, ook onderdeel van de World Series of Darts. Hij moest het toen in Madison Square Garden echter afleggen tegen de Engelsman Michael Smith (4-8). Eind vorige maand won Van Gerwen voor de derde keer het World Matchplay. Ook toen versloeg hij Price in de finale, met 18-14.

Meer uit Sport

Signell neemt ervaren Polman en Abbingh op in selectie WK handbal

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Henrik Signell heeft de selectie voor het WK handbal bekendgemaakt. Ervaren internationals als Estavana Polman, Angela Malestein, Lois Abbingh en Dione Housheer maken deel uit van zijn 16-koppige selectie.

5 uur geleden
Djokovic denkt dat dopingschorsing Sinner blijft achtervolgen

LONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.

6 uur geleden
NBA komt met nieuwe opzet All-Star Game

NEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse basketbalcompetitie NBA komt met een nieuwe opzet voor de All-Star Game, het traditionele ereduel tussen de beste basketballers van de westelijke en oostelijke divisie.

6 uur geleden
Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

23 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

1 dag geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden