Darter Van Gerwen ontsnapt aan uitschakeling op Masters
MILTON KEYNES (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft met veel moeite de kwartfinales bereikt van The Masters, een vooraanstaand toernooi in Milton Keynes. De 26-jarige Engelsman Luke Humphries bracht de Brabander aan het wankelen, maar liet bij een voorsprong van 9-8 in legs vijf kansen om de partij uit te gooien onbenut. Van Gerwen pakte daarna met 10-9 alsnog de winst bij zijn eerste optreden van dit jaar.
Van Gerwen had een bye in de eerste ronde en trof in de tweede ronde met Humphries de nummer 19 van de wereld. Van Gerwen, die het toernooi al vijf keer won, is de nummer 3 op de wereldranglijst. De 32-jarige Vlijmenaar leek bij 7-5 aardig op weg naar de winst, maar vier verloren legs later was het Humphries die een plaats in de kwartfinales binnen handbereik had. Maar de Brit liet Van Gerwen ontsnappen. De Engelsman Joe Cullen is zondagmiddag zijn volgende tegenstander.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
4 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
10 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiƫrs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeƫn en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
1 dag geleden