
Darter Van Gerwen in Bolton zonder hoofdprijs
BOLTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft de vierdaagse in het Britse Bolton afgesloten zonder hoofdprijs. Ook op de laatste dag van het Players Championship, dat tot de Super Series behoort, kon de voormalige nummer 1 van de wereld niet doordringen tot de finale. De Brabander ging in de halve finales onderuit tegen de Australiër Damon Heta: 7-3.
Van Gerwen deed het zondag nog wel beter dan op de voorgaande dagen. Donderdag strandde hij in de derde ronde, vrijdag in de achtste finales en zaterdag al in de eerste ronde.
Raymond van Barneveld sneuvelde zondag in de tweede ronde, ook tegen Heta (6-4). Een dag eerder had hij in Bolton zijn eerste triomf behaald na zijn rentree op het hoogste profniveau. De vijfvoudige wereldkampioen versloeg de Brit Joe Cullen in de finale met 8-6. Het was zijn eerste PDC-rankingtitel in acht jaar tijd, goed voor een geldbedrag van ongeveer 11.500 euro.
Meer uit Sport
MÛR-DE-BRETAGNE (ANP) - Tadej Pogacar heeft na zeven etappes al een ruime voorsprong op zijn concurrenten. De Sloveen heeft nu een voorsprong van 54 seconden op de Belg Remco Evenepoel. De Fransman Kévin Vauquelin staat derde op 1 minuut en 11 seconden. Zijn voornaamste rivaal Jonas Vingegaard is de nummer 4 van het klassement en staat op 1.17 minuut. Mathieu van der Poel viel terug van de eerste naar de vijfde plaats met een achterstand van 1.29 minuut op Pogacar.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Amerikaan Taylor Fritz in de halve finale van het grandslamtoernooi in Londen. Titelverdediger Alcaraz had daarvoor vier sets nodig: 6-4 5-7 6-3 7-6 (6).
1 uur geledenMÛR-DE-BRETAGNE (ANP) - Tadej Pogacar draagt de winst van de zevende etappe in de Tour de France op aan zijn gevallen ploeggenoot João Almeida. De Sloveen heroverde met zijn tweede etappezege de gele trui op Mathieu van der Poel. "We wilden allebei deze etappe op deze iconische klim winnen, maar jammer genoeg werd het geen rematch met Van der Poel", aldus Pogacar in een flashinterview. Pogacar heeft naast de gele trui ook de groene trui in handen.
2 uur geledenMÛR-DE-BRETAGNE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft er vrede mee dat hij de gele trui kwijtraakte aan de Sloveen Tadej Pogacar. "Ik had mijn allerbeste benen nodig om de trui te behouden en die had ik niet vandaag", zei Van der Poel na de finish tegen de NOS. Van der Poel eindigde tijdens de zevende etappe als 22e op 1.20 minuut van Pogacar.
2 uur geledenMÛR-DE-BRETAGNE (ANP) - Tadej Pogacar heeft de zevende etappe van de Tour de France in Mûr-de-Bretagne gewonnen. De Nederlander Mathieu van der Poel van Alpecin-Deceuninck moest de gele trui afstaan aan de Sloveen van UAE Team Emirates. Pogacar won in de sprint van Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike.
2 uur geledenTERRE ROVERESCHE (ANP) - Wielrenster Liane Lippert heeft de zesde etappe van de Giro d'Italia op haar naam geschreven. De Duitse renster van Movistar versloeg na 145 kilometer tussen Bellaria-Igea Marina en Terre Roveresche haar Nederlandse medevluchtster Pauliena Rooijakkers.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Andruw Jones (48) gaat met het Nederlandse Koninkrijksteam volgend jaar maart tijdens de World Baseball Classic (WBC) voor de hoofdprijs. De nieuwe bondscoach van de honkbalploeg wil alles in het werk stellen om in maart 2026 met een zo sterk mogelijke selectie aan te treden op het toernooi waaraan profs uit de Amerikaanse Major League (MLB) mee mogen doen. "We gaan er niet heen om mee te doen, maar om te winnen", zegt Jones in Amsterdam in een interview met het ANP.
5 uur geleden