Darter Van Gerwen in Bolton zonder hoofdprijs
BOLTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft de vierdaagse in het Britse Bolton afgesloten zonder hoofdprijs. Ook op de laatste dag van het Players Championship, dat tot de Super Series behoort, kon de voormalige nummer 1 van de wereld niet doordringen tot de finale. De Brabander ging in de halve finales onderuit tegen de Australiër Damon Heta: 7-3.
Van Gerwen deed het zondag nog wel beter dan op de voorgaande dagen. Donderdag strandde hij in de derde ronde, vrijdag in de achtste finales en zaterdag al in de eerste ronde.
Raymond van Barneveld sneuvelde zondag in de tweede ronde, ook tegen Heta (6-4). Een dag eerder had hij in Bolton zijn eerste triomf behaald na zijn rentree op het hoogste profniveau. De vijfvoudige wereldkampioen versloeg de Brit Joe Cullen in de finale met 8-6. Het was zijn eerste PDC-rankingtitel in acht jaar tijd, goed voor een geldbedrag van ongeveer 11.500 euro.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.
7 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.
13 uur geledenPARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.
19 uur geleden