Darter Van Gerwen begint Premier League met gelijkspel
MILTON KEYNES (ANP) - Darter Michael van Gerwen is de Premier League begonnen met een gelijkspel. De 31-jarige Brabander, drievoudig wereldkampioen en al vijf keer winnaar van de prestigieuze dartscompetitie, pakte op de openingsavond een punt tegen de Belg Dimitri Van den Bergh: 6-6. Van Gerwen miste bij een stand van 5-5 twee dubbels en leek af te stevenen op een nederlaag, maar hij wist er in de laatste leg nog een gelijkspel uit te slepen door 101 uit te gooien.
Van Gerwen won de Premier League van 2016 tot en met 2019 vier keer op rij. Vorig jaar, in een door het coronavirus flink verstoord seizoen, haalde de Brabander echter de play-offs niet eens.
De Premier League Darts heeft ook dit jaar als gevolg van de coronapandemie een andere opzet. Normaal gesproken is er iedere week één speelronde en worden die in diverse steden gespeeld, maar nu zijn alle partijen in de Engelse stad Milton Keynes. Deze week spelen Van Gerwen en de negen andere deelnemers vijf avonden achter elkaar in een lege zaal zonder publiek. Van 19 tot en met 22 april is de tweede speelweek.
Meer uit Sport
SHANGHAI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de derde ronde bereikt op het masterstoernooi van Shanghai. De Spaanse toptennisser rekende in de tweede ronde in twee sets af met de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-3.
53 minuten geledenBAKOE (ANP) - De Nederlandse judoka's zijn voor het eerst sinds 2017 zonder medaille geëindigd op een WK. Zwaargewicht Jur Spijkers verloor zaterdag in Bakoe (Azerbeidzjan) als laatste Nederlandse deelnemer in de herkansingen van de Tsjech Lukáš Krpálek op ippon.
2 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore op alle huidige circuits van de Formule 1 gewonnen. De Red Bull-coureur zei in het interview na afloop echter dat hij de zege in een sprintrace niet meetelt. "Ik ben blij dat ik heb gewonnen, maar ik wil morgen winnen, niet vandaag."
2 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore gewonnen. De viervoudig wereldkampioen bleef de Ferrari's van de Brit Lewis Hamilton en Charles Leclerc uit Monaco ruim voor.
3 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De start van de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 is enige tijd uitgesteld door hevige regenval. Ruim tien minuten voor de start begon het hard te regenen boven het stratencircuit in Marina Bay in Singapore.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bauke Mollema weet nog niet wat hij gaat doen na zijn afscheid als wielrenner. De 39-jarige Groninger komt zaterdag voor het laatst in actie in de Ronde van Lombardije, de Italiaanse najaarsklassieker die hij in 2019 won. "Ik wil het gewoon rustig aan doen en bij mijn gezin zijn. Ik wil van het leven genieten", zegt Mollema op de website van zijn ploeg Lidl-Trek.
4 uur geledenMANDALIKA (ANP) - Zevenvoudig wereldkampioen Marc Márquez heeft de leiding in de MotoGP weer in handen. De 33-jarige Spanjaard won de sprintrace van de Grote Prijs van Indonesië, concurrent Jorge Martín werd vierde. Márquez heeft nu een voorsprong van 4 punten op zijn landgenoot.
5 uur geleden