Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Van Duijvenbode na inzinking vroeg klaar op WK

Darter Van Duijvenbode na inzinking vroeg klaar op WK

LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode is de volgende Nederlander die vroegtijdig het WK darts in Londen moet verlaten. De auberginekweker boog in de tweede ronde na een plotselinge inzinking voor de Let Madars Razma, die met 3-1 won in sets.

Van Duijvenbode volgde het slechte voorbeeld van Raymond van Barneveld, Danny Noppert, Alexander Merkx en Richard Veenstra, die er zaterdag alle vier uitvlogen.

Van Duijvenbode begon nog sterk, won de eerste set met 3-0 en kwam 2-0 voor in de tweede set, maar liet daarna de Let terugkomen in de wedstrijd. Razma speelde niet eens geweldig, maar won vervolgens wel drie sets op rij en daarmee de wedstrijd.

De 32-jarige geboren Katwijker klaagde voor de partij al over keelklachten en zei de hele week ziek te zijn geweest. Na de partij kwam hij met schorre stem nauwelijks uit zijn woorden bij Viaplay. Hij was boos op zichzelf, maar ook op zijn tegenstander. "Ik stond 2-0 voor in de tweede set en moest de volgende leg beginnen, maar hij ging voor zijn beurt. Ik was het ineens kwijt. Het kostte me zoveel energie, ik was ook zo moe", hakkelde Van Duijvenbode. "Het is mijn eigen schuld. Ik zat er lekker in, maar ik gooide daarna helemaal niks meer."

Meer uit Sport

Verstappen rijdt met splinternieuwe motor in Barcelona

MONTMÉLO (ANP) - Max Verstappen rijdt dit weekeinde in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië met een splinternieuwe motor. "Dat moet wel, want de oude doet het niet meer. Anders ben ik straks Fred Flintstone", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan het raceweekend.

9 uur geleden
Van Aert sprint naar ritzege in Tour Auvergne-Rhône-Alpes

VILLARS-LES-DOMBES (ANP) - Wout van Aert heeft de vijfde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De Belgische renner van Visma - Lease a Bike was in Villars-les-Dombes de snelste in de massasprint, voor de Fransman Hugo Hofstetter en Phil Bauhaus uit Duitsland.

10 uur geleden
Antonelli gaat voor zesde zege op rij: ik heb geen twijfels meer

MONTMÉLO (ANP) - Kimi Antonelli is zelf ook verbaasd dat hij al in zijn tweede jaar de Formule 1 domineert. De 19-jarige Italiaan van Mercedes won de laatste vijf grands prix en leidt riant in het wereldkampioenschap. "Als je me twee jaar geleden had gezegd dat ik ooit het kampioenschap zou leiden, had ik je voor gek verklaard", zei hij tijdens de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië. "Maar ik ben blij dat ik in deze positie verkeer en dankbaar voor de kans die ik heb gekregen."

11 uur geleden
Griekspoor strandt in tweede ronde grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het grastoernooi van Rosmalen. De als zesde geplaatste Nederlander verloor in twee sets van Zhang Zhizhen, de Chinese nummer 214 van de wereldranglijst: 6-7 (5) 4-6.

14 uur geleden
Prijzengeld Wimbledon stijgt met 20 procent naar 74 miljoen euro

LONDEN (ANP) - Wimbledon heeft het prijzengeld voor de tennissers met 20 procent verhoogd. De organisatie meldt dat er een prijzenpot is van in totaal 64,2 miljoen Britse pond, zo'n 74,4 miljoen euro.

14 uur geleden
Titelverdedigster Mertens uitgeschakeld op grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Titelverdedigster Elise Mertens is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als derde geplaatste Belgische verloor in twee sets van de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-3 6-3.

16 uur geleden
Rentree Williams in Londen voorbij door afmelding Mboko

LONDEN (ANP) - De rentree van Serena Williams in het vrouwendubbel op het grastoernooi van Queen's is tot een vroegtijdig einde gekomen. Williams' dubbelpartner Victoria Mboko uit Canada heeft zich moeten terugtrekken met een blessure.

16 uur geleden