Darter Van Duijvenbode kan Littler niet verrassen in Den Bosch
DEN BOSCH (ANP) - Dirk van Duijvenbode heeft op de Dutch Darts Masters sensatie Luke Littler niet weten te verrassen. De finalist van het afgelopen WK was op het PDC-toernooi met 6-2 te sterk voor de Nederlander.
De 17-jarige Littler, die het afmaakte met een score van 150, is als eerste geplaatst in de Maaspoort. In totaal doen er zestien spelers mee. De finale is zaterdagavond.
Eerder op de avond was er in Den Bosch wel Nederlands succes. Raymond van Barneveld was met 6-5 nipt te sterk voor de Engelsman Rob Cross, Gian van Veen won met 6-3 van Michael Smith en Kevin Doets was Peter Wright met duidelijke cijfers de baas (6-2). Danny Noppert plaatste zich ten koste van Nathan Aspinall voor de kwartfinales: 6-2.
Michael van Gerwen was in de laatste partij van de avond landgenoot Vincent van der Voort duidelijk de baas. Het werd 6-1 voor de vijfvoudig winnaar van het toernooi.
Littler baarde begin dit jaar opzien door de eindstrijd te halen van het wereldkampioenschap. Luke Humphries versloeg hem in Alexandra Palace met 7-4.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
35 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.
1 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
15 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
16 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
19 uur geledenMONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.
20 uur geleden