Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Van Duijvenbode kan Littler niet verrassen in Den Bosch

Darter Van Duijvenbode kan Littler niet verrassen in Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - Dirk van Duijvenbode heeft op de Dutch Darts Masters sensatie Luke Littler niet weten te verrassen. De finalist van het afgelopen WK was op het PDC-toernooi met 6-2 te sterk voor de Nederlander.

De 17-jarige Littler, die het afmaakte met een score van 150, is als eerste geplaatst in de Maaspoort. In totaal doen er zestien spelers mee. De finale is zaterdagavond.

Eerder op de avond was er in Den Bosch wel Nederlands succes. Raymond van Barneveld was met 6-5 nipt te sterk voor de Engelsman Rob Cross, Gian van Veen won met 6-3 van Michael Smith en Kevin Doets was Peter Wright met duidelijke cijfers de baas (6-2). Danny Noppert plaatste zich ten koste van Nathan Aspinall voor de kwartfinales: 6-2.

Michael van Gerwen was in de laatste partij van de avond landgenoot Vincent van der Voort duidelijk de baas. Het werd 6-1 voor de vijfvoudig winnaar van het toernooi.

Littler baarde begin dit jaar opzien door de eindstrijd te halen van het wereldkampioenschap. Luke Humphries versloeg hem in Alexandra Palace met 7-4.

Meer uit Sport

Waterpolosters voor de zevende keer Europees kampioen

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters zijn in het Portugese Funchal (Madeira) voor de zevende keer Europees kampioen geworden. De ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis won in de finale van Hongarije. Na de reguliere vier periodes was de stand 10-10, maar Oranje nam de strafworpen beter. Lola Moolhuijzen wierp de beslissende penalty erin. De eindstand was 15-13.

58 minuten geleden
Bijna driekwart Nederlandse olympiërs naar openingsceremonie

MILAAN (ANP) - Bijna driekwart van de Nederlandse deelnemers aan de Olympische Spelen bezoekt vrijdag de openingsceremonie. Dat meldt een woordvoerder van NOC*NSF.

3 uur geleden
Beune wil niet te veel bezig zijn met goud op 3000 meter

MILAAN (ANP) - Joy Beune heeft zaterdag op de 3000 meter bij de Spelen in Milaan haar enige kans op een individuele prijs. De regerend wereldkampioene op deze afstand wil zich twee dagen voor de wedstrijd niet te veel bezighouden met het eindresultaat. "Ik probeer me er niet te veel op te richten dat ik goud moet winnen", zegt ze. "Als mijn raceplan een andere medaille of zelfs geen oplevert, maar ik er alles aan heb gedaan, kan ik mezelf niks verwijten."

4 uur geleden
Chef de mission Verheijen niet bevreesd voor ICE-protest Milaan

MILAAN (ANP) - Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de komende Olympische Spelen, is niet bevreesd voor het aangekondigde protest in Milaan tegen de immigratiedienst ICE. Voor vrijdag, wanneer de openingsceremonie in stadion San Siro is, staat een manifestatie tegen de omstreden Amerikaanse immigratiedienst ICE in de Italiaanse stad gepland.

4 uur geleden
NOC*NSF 'alert' na uitbraak norovirus bij Finse ijshockeysters

MILAAN (ANP) - NOC*NSF is na de uitbraak van het norovirus binnen het Finse ijshockeyteam op de Olympische Spelen "alert". Dat zei directeur topsport André Cats van NOC*NSF in gesprek met een groepje Nederlandse journalisten bij het olympisch dorp in Milaan.

6 uur geleden
Zilver Lavreysen op keirin, eindigt EK baanwielrennen zonder goud

KONYA (ANP) - Harrie Lavreysen is op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya ook op de keirin zonder gouden medaille gebleven. De titelverdediger moest het doen met zilver achter zijn rivaal Matthew Richardson uit Groot-Brittannië. Lavreysen (28) koos voor een bijzondere tactiek door al in de eerste van drie rondes voluit te gaan, maar zag Richardson vlak voor de finish langszij komen.

8 uur geleden
Hockeysters verslaan China met 3-0 in Pro League

GUANGDONG (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn het nieuwe jaar begonnen met een 3-0-overwinning op China in de Pro League. Frédérique Matla maakte met twee doelpunten het verschil tegen China, dat ook de tegenstander was in de gewonnen olympische finale in Parijs. Yibbi Jansen, die ook in die finale scoorde tegen China, maakte de derde treffer voor Oranje.

8 uur geleden