Darter Van Duijvenbode kan Littler niet verrassen in Den Bosch
DEN BOSCH (ANP) - Dirk van Duijvenbode heeft op de Dutch Darts Masters sensatie Luke Littler niet weten te verrassen. De finalist van het afgelopen WK was op het PDC-toernooi met 6-2 te sterk voor de Nederlander.
De 17-jarige Littler, die het afmaakte met een score van 150, is als eerste geplaatst in de Maaspoort. In totaal doen er zestien spelers mee. De finale is zaterdagavond.
Eerder op de avond was er in Den Bosch wel Nederlands succes. Raymond van Barneveld was met 6-5 nipt te sterk voor de Engelsman Rob Cross, Gian van Veen won met 6-3 van Michael Smith en Kevin Doets was Peter Wright met duidelijke cijfers de baas (6-2). Danny Noppert plaatste zich ten koste van Nathan Aspinall voor de kwartfinales: 6-2.
Michael van Gerwen was in de laatste partij van de avond landgenoot Vincent van der Voort duidelijk de baas. Het werd 6-1 voor de vijfvoudig winnaar van het toernooi.
Littler baarde begin dit jaar opzien door de eindstrijd te halen van het wereldkampioenschap. Luke Humphries versloeg hem in Alexandra Palace met 7-4.
Meer uit Sport
BURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.
20 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.
13 uur geledenWENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.
14 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.
16 uur geledenPRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Schaatsbond KNSB wijst geen vervanger aan voor Jutta Leerdam in aanloop naar het WK sprint. Dat meldt een woordvoerder van de KNSB. De olympisch kampioen op de 1000 meter gaf donderdagavond aan haar seizoen te beëindigen en geen gebruik te maken van de aanwijsplek. Femke Kok kreeg de andere aanwijsplek voor het WK en zal daar wel gebruik van maken.
21 uur geledenBELFAST (ANP) - Michael van Gerwen is in de eerste ronde van de wedstrijd in de Premier League in Belfast uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verspeelde een voorsprong van 5-3 tegen Gerwyn Price uit Wales (5-6).
1 dag geleden