Darter Van Barneveld weet nu ook wat winnen is bij PDC
BOLTON (ANP) - Darter Raymond van Barneveld heeft zijn eerste overwinning mogen vieren tijdens zijn terugkeer in de PDC. De Hagenaar was in de eerste ronde van de zogenoemde PDC Super Series met 6-5 te sterk voor de Brit Ryan Murray. 'Barney' kwam terug van een achterstand van 5-2 en gooide een gemiddelde van ruim 98.
De 53-jarige Hagenaar sloot begin 2020 zijn dartscarrière af op een feestavond in AFAS Live. Ruim een half jaar later kondigde Van Barneveld aan terug te komen uit zijn dartspensioen. 'Barney' stelde vorige week in Duitsland zijn tourkaart voor de prestigieuze PDC veilig.
De vijfvoudig wereldkampioen vierde donderdag zijn rentree op de PDC Pro Tour met een nederlaag. Hij moest in Bolton net zijn meerdere erkennen in Stephen Bunting. De Brit won met 6-5.
Meer uit Sport
HULST (ANP) - Lucinda Brand (36) is voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. In het Zeeuwse Hulst was ze de sterkste na een duel met haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado. Puck Pieterse maakte als derde het Nederlandse podium compleet.
39 minuten geledenMIAMI (ANP) - De Nederlandse honkbalinternationals Kenley Jansen (38) en Antwone Kelly (22) hebben zelf laten weten dat ze namens het Koninkrijksteam meedoen aan de World Baseball Classic. Beide pitchers zijn professioneel honkballer in de Verenigde Staten en gelden als belangrijke krachten voor Oranje. Het Koninkrijksteam begint op 6 maart in Miami tegen Venezuela aan het toernooi.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).
4 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Neal Skupski en Christian Harrison hebben het dubbelspel op de Australian Open gewonnen. De Brit en de Amerikaan versloegen de Australiërs Jason Kubler en Marc Polmans in de finale: 7-6 (4) 6-4.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.
15 uur geleden