Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Van Barneveld wacht na zege op WK duel met Price

Darter Van Barneveld wacht na zege op WK duel met Price

LONDEN (ANP) - Darter Raymond van Barneveld heeft de derde ronde op het WK in Londen bereikt. De 55-jarige Hagenaar versloeg in de tweede ronde in Alexandra Palace de Engelsman Ryan Meikle in vier sets (3-1) en kan zich gaan opmaken voor een partij tegen Gerwyn Price.

Van Barneveld begon zijn zestiende optreden op het WK van de profbond PDC en zijn dertigste op een WK darts, niet zo sterk. Zijn tegenstander Meikle, die in de eerste ronde had afgerekend met Lisa Ashton, kwam met 2-0 voor en pakte in de vierde leg de set.

Van Barneveld won daarna eenvoudig de tweede set, maar kwam in een zwakke derde set opnieuw in de problemen. In de vijfde leg zorgde 'Barney' alsnog voor de setwinst. Daarna maakte hij het af in de vierde set door in de derde leg 76 uit te gooien.

De Hagenaar zei nog eerder op de avond dat hij niet 100 procent fit was, nadat hij wellicht wat verkeerds had gegeten de dag ervoor. "Ik ben volgestopt met pillen en drankjes, het moet maar op wilskracht", zei de PDC-wereldkampioen van 2007.

Van Barneveld wacht een kraker in de derde ronde met Price als tegenstander. De darter uit Wales is de nummer 1 van de wereld. Op het Grand Slam of Darts in november versloeg Van Barneveld Price twee keer.

Meer uit Sport

Bobsleeër Wesselink op Spelen tiende bij debuut in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is bij zijn debuut op de Olympische Spelen in de tweemansbob als tiende geëindigd. De 26-jarige Noord-Hollander kwam na vier runs in het Cortina Sliding Centre tot een totaaltijd van 3.43,32. Daarmee was hij 3,62 seconden langzamer dan de Duitse winnaar Johannes Lochner.

9 uur geleden
Nederland blijft na zilver schaatssters vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.

10 uur geleden
Verstappen test donderdag en vrijdagmiddag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.

11 uur geleden
Schaatsster Beune is blij dat ze medaille om de nek heeft hangen

MILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.

11 uur geleden
Skeletonner Jeraskevitsj krijgt 180.000 euro van baas voetbalclub

MILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.

12 uur geleden
Schaatser Bosker vertrok 'om zich op te frissen voor huldiging'

MILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.

12 uur geleden
Ritsma 'tevreden' met zilver en 'trots' op vierde plaats

MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.

12 uur geleden