Darter Van Barneveld strijdt woensdag voor laatste kans
NIEDERNHAUSEN (ANP) - Darter Raymond van Barneveld krijgt woensdag een laatste kans om een speelkaart voor de PDC te verdienen. De vijfvoudig wereldkampioen slaagde er dinsdag niet in om zich tijdens de voorlaatste finaleronde van de zogeheten Qualifying School te kwalificeren. Hij verloor al in de eerste ronde van de Zwitser Stefan Bellmont (5-6).
Van Barneveld keert dit seizoen terug in prestigieuze toernooien van de PDC als hij woensdag de laatste finaleronde wint in het Duitse Niedernhausen. Als dat niet lukt, dan moet hij over vier speelronden bij de beste acht eindigen. 'Barney' strandde zondag in de achtste finales en bereikte maandag de laatste vier.
De 53-jarige Hagenaar is afgelopen week begonnen aan zijn 'tweede' dartscarrière. Hij nam ruim een jaar geleden afscheid van zijn favoriete sport, maar kwam in september terug op dat besluit.
Luc Peters greep dinsdag net naast de dagwinst. De 28-jarige Nederlander verloor in de finale met 6-2 van Florian Hempel uit Duitsland. In de kwartfinales versloeg hij nog Benito van de Pas. Geert Nentjes uit Urk stelde maandag al een startbewijs voor de PDC veilig.
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf poleposition in de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen was in de kwalificatie op het stratencircuit van Marina Bay met een rondje van 1.31,373 de snelste. Hij was een fractie sneller dan Ferrari-coureur Charles Leclerc uit Monaco en diens Britse teamgenoot Lewis Hamilton.
7 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de derde ronde bereikt op het masterstoernooi van Shanghai. De Spaanse toptennisser rekende in de tweede ronde in twee sets af met de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-3.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - De Nederlandse judoka's zijn voor het eerst sinds 2017 zonder medaille geëindigd op een WK. Zwaargewicht Jur Spijkers verloor zaterdag in Bakoe (Azerbeidzjan) als laatste Nederlandse deelnemer in de herkansingen van de Tsjech Lukáš Krpálek op ippon.
11 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore op alle huidige circuits van de Formule 1 gewonnen. De Red Bull-coureur zei in het interview na afloop echter dat hij de zege in een sprintrace niet meetelt. "Ik ben blij dat ik heb gewonnen, maar ik wil morgen winnen, niet vandaag."
11 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore gewonnen. De viervoudig wereldkampioen bleef de Ferrari's van de Brit Lewis Hamilton en Charles Leclerc uit Monaco ruim voor.
11 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De start van de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 is enige tijd uitgesteld door hevige regenval. Ruim tien minuten voor de start begon het hard te regenen boven het stratencircuit in Marina Bay in Singapore.
12 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bauke Mollema weet nog niet wat hij gaat doen na zijn afscheid als wielrenner. De 39-jarige Groninger komt zaterdag voor het laatst in actie in de Ronde van Lombardije, de Italiaanse najaarsklassieker die hij in 2019 won. "Ik wil het gewoon rustig aan doen en bij mijn gezin zijn. Ik wil van het leven genieten", zegt Mollema op de website van zijn ploeg Lidl-Trek.
12 uur geleden