Darter Van Barneveld niet lekker en trekt zich terug uit toernooi
NIEDERNHAUSEN (ANP) - Darter Raymond van Barneveld heeft zich op een toernooi uit de PDC Super Series in het Duitse Niedernhausen teruggetrokken omdat hij zich niet lekker voelde. Dat bevestigt zijn manager die benadrukte dat er verder niet veel aan de hand was. De 54-jarige voormalig wereldkampioen had besloten zich terug te trekken voor zijn partij tegen de Pool Krzysztof Ratajski, meldde de dartsbond PDC eerder.
Van Barneveld werd in maart onwel in Milton Keynes en moest toen worden behandeld door medisch personeel. Daarvoor had Van Barneveld met 6-1 verloren van de Engelsman Ryan Searle. "Het was warm en misschien had hij te weinig gegeten", zei zijn manager die er toen van uitging dat de darter een zogenoemde hypo had, een daling van de bloedglucosewaarde. "Raymond is al twintig jaar diabetespatiënt." Nadat 'Barney' was onderzocht, ging het al snel weer beter met de darter.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.
5 uur geledenSIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
8 uur geledenVAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
12 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
16 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
16 uur geleden