Darter Van Barneveld niet lekker en trekt zich terug uit toernooi
NIEDERNHAUSEN (ANP) - Darter Raymond van Barneveld heeft zich op een toernooi uit de PDC Super Series in het Duitse Niedernhausen teruggetrokken omdat hij zich niet lekker voelde. Dat bevestigt zijn manager die benadrukte dat er verder niet veel aan de hand was. De 54-jarige voormalig wereldkampioen had besloten zich terug te trekken voor zijn partij tegen de Pool Krzysztof Ratajski, meldde de dartsbond PDC eerder.
Van Barneveld werd in maart onwel in Milton Keynes en moest toen worden behandeld door medisch personeel. Daarvoor had Van Barneveld met 6-1 verloren van de Engelsman Ryan Searle. "Het was warm en misschien had hij te weinig gegeten", zei zijn manager die er toen van uitging dat de darter een zogenoemde hypo had, een daling van de bloedglucosewaarde. "Raymond is al twintig jaar diabetespatiënt." Nadat 'Barney' was onderzocht, ging het al snel weer beter met de darter.
Meer uit Sport
STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
5 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
9 uur geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Oud-wielrenner Taylor Phinney (35) keert terug als baanwielrenner. Dat heeft de Amerikaan bekendgemaakt op Instagram. "In geen miljoen jaar had ik dit kunnen voorspellen, maar hier zijn we dan", schrijft Phinney. Met zijn comeback wil hij zijn "olympische droom" verwezenlijken met deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028.
15 uur geleden