Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Noppert naar derde ronde op WK in Londen

Darter Noppert naar derde ronde op WK in Londen

LONDEN (ANP) - Darter Danny Noppert heeft de derde ronde bereikt van het WK darts in Londen. De 31-jarige Fries, dit jaar winnaar van de UK Open, versloeg in de tweede ronde in Alexandra Palace de Canadees David Cameron in vier sets: 3-1.

Noppert versloeg Cameron in de eerste ronde op zijn succesvolle WK bij de andere dartsbond BDO in 2017, toen hij de finale haalde. Hij won nu de eerste set met 3-1 in legs. De tweede set waren de scores wat lager, maar Noppert won eveneens met 3-1.

De Nederlandse darter had echter vast ook gezien hoe Cameron in de eerste ronde won van Ritchie Edhouse na een achterstand van 2-0 in sets en in legs. Noppert miste in de vijfde leg op dubbel 20 en gaf Cameron de kans een set terug te komen. Dat deed de Canadees ook prompt. In de vierde set stelde Noppert echter orde op zaken. In de vierde leg besliste hij het op dubbel 20.

Noppert gaf na afloop bij Viaplay toe dat hij lang heel weinig tegenstand ondervond van Cameron. "Ik was eigenlijk blij dat hij een set pakte. Daardoor kreeg ik de motivatie om de volgende set te pakken voor de winst", zei hij over de derde en vierde set. "Ik was totaal niet zenuwachtig en dacht geen moment dat ik deze wedstrijd zou gaan verliezen. Dan ben je soms nonchalant en slordig bezig, maar ik heb het wel naar me toe getrokken."

In de derde ronde neemt Noppert het op tegen de Schot Alan Soutar, die Daryl Gurney uitschakelde.

Meer uit Sport

LeBron James verbreekt record voor meeste NBA-duels

LOS ANGELES (ANP/AFP) - LeBron James heeft zaterdag het NBA-record voor meeste gespeelde wedstrijden in het reguliere seizoen gebroken. Hij kwam in actie voor zijn 1612e duel toen zijn Los Angeles Lakers het opnamen tegen de Orlando Magic. Hij passeerde daarmee het aantal van 1611 wedstrijden dat sinds 1997 op naam stond van Robert Parish.

6 uur geleden
Atlete Klaver beloont sterk WK indoor met brons op 400 meter

TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.

11 uur geleden
Ehammer wint goud zevenkamp met wereldrecord, Tesselaar zevende

TORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.

13 uur geleden
Snowboardster Dekker pakt brons in laatste wereldbekerwedstrijd

WINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.

13 uur geleden
Judoka Van Lieshout pakt zilver op Grand Slam van Tbilisi

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.

13 uur geleden
Verstappen wint ook zijn tweede GT3-race op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.

16 uur geleden
Handballers verliezen in Golden League van Noorwegen

KOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.

17 uur geleden