Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Noppert naar derde ronde op WK in Londen

Darter Noppert naar derde ronde op WK in Londen

LONDEN (ANP) - Darter Danny Noppert heeft de derde ronde bereikt van het WK darts in Londen. De 31-jarige Fries, dit jaar winnaar van de UK Open, versloeg in de tweede ronde in Alexandra Palace de Canadees David Cameron in vier sets: 3-1.

Noppert versloeg Cameron in de eerste ronde op zijn succesvolle WK bij de andere dartsbond BDO in 2017, toen hij de finale haalde. Hij won nu de eerste set met 3-1 in legs. De tweede set waren de scores wat lager, maar Noppert won eveneens met 3-1.

De Nederlandse darter had echter vast ook gezien hoe Cameron in de eerste ronde won van Ritchie Edhouse na een achterstand van 2-0 in sets en in legs. Noppert miste in de vijfde leg op dubbel 20 en gaf Cameron de kans een set terug te komen. Dat deed de Canadees ook prompt. In de vierde set stelde Noppert echter orde op zaken. In de vierde leg besliste hij het op dubbel 20.

Noppert gaf na afloop bij Viaplay toe dat hij lang heel weinig tegenstand ondervond van Cameron. "Ik was eigenlijk blij dat hij een set pakte. Daardoor kreeg ik de motivatie om de volgende set te pakken voor de winst", zei hij over de derde en vierde set. "Ik was totaal niet zenuwachtig en dacht geen moment dat ik deze wedstrijd zou gaan verliezen. Dan ben je soms nonchalant en slordig bezig, maar ik heb het wel naar me toe getrokken."

In de derde ronde neemt Noppert het op tegen de Schot Alan Soutar, die Daryl Gurney uitschakelde.

Meer uit Sport

Karalis daagt Duplantis uit: ben gevaarlijk als ik plezier heb

TORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."

51 minuten geleden
Europees kampioen Chapple kiest rol van underdog op 1500 meter

TORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.

1 uur geleden
Wereldrecordhouder wijst Schilder op technische fout kogelstoten

TORUN (ANP) - De inmiddels 76-jarige Tsjechische wereldrecordhoudster kogelstoten Helena Fibingerova heeft Jessica Schilder dit seizoen van nuttig technisch advies voorzien. Door haar linkerbeen bij de afstoot wat op te schuiven en meer tegen de balk te plaatsen, kan de Nederlandse regerend wereldkampioene centimeters verder komen.

3 uur geleden
WK indooratletiek in 2028 in India en in 2030 in Kazachstan

TORUN (ANP) - De wereldkampioenschappen indooratletiek worden in 2028 in Odisha in India gehouden. Twee jaar later vindt het evenement plaats in Astana in Kazachstan. Dat maakte voorzitter Sebastian Coe van de mondiale atletiekbond World Athletics donderdag bekend voorafgaand aan de WK indooratletiek in het Poolse Torun.

4 uur geleden
Bisschops jaagt op WK atletiek in Torun op status sprinticoon

ARNHEM/TORUN (ANP) - Minke Bisschops bewaart goede herinneringen aan de Kujawsko-Pomorska Arena in de Poolse stad Torun. De Limburgse atlete liep in die indoorhal vorige maand haar persoonlijk record op de 60 meter: 7,10, een tijd waarmee ze op de nationale ranglijst aller tijden opschoof naar de derde plaats, achter sprinticonen Nelli Cooman en Dafne Schippers (7,00). De 23-jarige Bisschops wil zaterdag op de WK indoor proberen nog harder te gaan in Torun.

6 uur geleden
Honkballers Venezuela winnen World Baseball Classic na zege op VS

MIAMI (ANP/AFP) - De honkballers van Venezuela hebben in de finale van de World Baseball Classic verrassend gewonnen van de Verenigde Staten: 3-2. Het betekende voor het Zuid-Amerikaanse land de eerste eindzege ooit op het officieuze wereldkampioenschap. De finale in Miami verliep op verschillende vlakken onder hoogspanning.

1 dag geleden
Hockeybondscoach Delmee wil dat het WK net als in 1998 gaat leven

AMSTELVEEN (ANP) - Jeroen Delmee, bondscoach van de Nederlandse hockeyers, wil dat het WK van komende zomer net zo gaat leven als in 1998, de laatste keer dat de Nederlandse mannen de titel wonnen. Hij organiseerde in november een diner voor zijn selectie met de selectie van dat toernooi. "Het seizoen dat leidt naar het wereldkampioenschap was begonnen, en ik vond dat we iets bijzonders moesten doen", zei Delmee dinsdag na de loting van het WK, dat in Nederland en Belgiƫ plaatsvindt.

1 dag geleden