Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Darter Nijman strandt tegen Cullen in tweede ronde WK

Darter Nijman strandt tegen Cullen in tweede ronde WK

LONDEN (ANP) - Na darter Dirk van Duijvenbode is ook Wessel Nijman in de tweede ronde uitgeschakeld op het WK. De 24-jarige darter verloor in Londen in drie sets van de Engelse darter Joe Cullen: 3-0.

Nijman had vrijdag in de eerste ronde gewonnen van Cameron Carolissen uit Zuid-Afrika. Tegen Cullen verloor hij meteen de eerste leg die hij mocht beginnen en dat kostte hem ook de eerste set. Cullen greep ook de tweede set in de vijfde leg.

In de derde set kreeg Nijman kansen om de leg die Cullen was begonnen, te winnen, maar hij miste meerdere pijlen op de dubbel. Cullen kwam daarna op 2-1 in legs. Nijman kreeg een kans om weer gelijk te komen, maar benutte die niet. Daarna maakte Cullen het af.

Andere Nederlanders

Van Duijvenbode had eerder op de dag met 3-1 in sets verloren van de Let Madars Razma. De Zuid-Hollander gaf na afloop aan de hele week ziek te zijn geweest.

Nijman zei bij Viaplay dat het in deze partij niet zo mocht zijn, al speelde hij helemaal niet slecht. "Ik stond er relaxter dan in de eerste wedstrijd. Maar hij gaf weinig ruimte", zei de Nederlander over tegenstander Cullen.

Pas drie Nederlandse darters hebben zich geplaatst voor de derde ronde van het WK, Michael van Gerwen, Jermaine Wattimena en Kevin Doets. Gian van Veen komt maandag nog in actie in de tweede ronde. In totaal begonnen zestien Nederlanders aan het WK.

Meer uit Sport

Amateurtennisser wint showformat met toppers in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Amateurtennisser Jordan Smith heeft in het nieuwe showformat One Point Slam afgerekend met onder anderen Jannik Sinner en 1 miljoen Australische dollar (570.000 euro) gewonnen. Bij het toernooi in Melbourne, in aanloop naar de Australian Open, besliste één punt wie de partij won en zich daarmee plaatste voor de volgende ronde. De Australiër Smith klopte in de finale de Taiwanese Joanna Garland, de nummer 117 van de wereld bij de vrouwen.

16 minuten geleden
Organisatie Spelen 2028 belooft ook goedkope kaarten

LOS ANGELES (ANP/RTR/BELGA) - Ongeveer een derde van de tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028 moet onder de 100 dollar (86 euro) gaan kosten. Minstens 1 miljoen kaarten komen zelfs voor 24 euro beschikbaar, heeft Casey Wasserman, voorzitter van het organisatiecomité, beloofd.

2 uur geleden
Snowboardster Dekker tweede bij wereldbeker Bad Gastein

BAD GASTEIN (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker (28) is bij de wereldbekerwedstrijd in Bad Gastein als tweede geëindigd op het onderdeel parallelslalom. Dekker hoefde alleen de Italiaanse Lucia Dalmasso voor zich te dulden. De Poolse Aleksandra Krol-Walas eindigde als derde.

17 uur geleden
Doohan definitief weg bij Formule 1-team Alpine

SILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.

1 dag geleden
Vijf spelers uit de top-10 bij ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.

1 dag geleden
Trucker Van den Brink wint opnieuw in Dakar Rally

WADI AD-DAWASIR (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink was maandag in de achtste etappe opnieuw de snelste bij de vrachtwagens. De Nederlandse coureur legde de 721 kilometer rond Wadi ad-Dawasir in Saudi-Arabië af in ruim vijf uur, met 5.31 minuten voorsprong op de Litouwse nummer 2 Vaidotas Zala. Daarmee vergroot Van den Brink zijn voorsprong in het algemeen klassement tot 38.33 minuten op Zala, die ook daar tweede staat. Van den Brink won ook al de proloog en de derde etappe.

1 dag geleden
Canadese tennisser Raonic beëindigt carrière

OTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.

2 dagen geleden