Darter Littler verslaat Van Gerwen ook op Dutch Masters
DEN BOSCH (ANP) - Darter Michael van Gerwen is op de Dutch Masters in Den Bosch niet verder gekomen dan de kwartfinales. De Brabantse titelverdediger verloor van wereldkampioen Luke Littler. De 18-jarige Brit won met 6-3 in legs.
Het duel was een herhaling van de WK-finale eerder deze maand in het Londense Alexandra Palace. Ook toen won Littler vrij overtuigend van de 35-jarige Van Gerwen, die zelf drie wereldtitels in bezit heeft.
Van Gerwen was na afloop niet te spreken over zijn eigen spel. "Dit was zwaar onder mijn niveau. Het lukte voor geen meter", zei hij bij Viaplay. "Ook Littler speelde niet fantastisch, maar ik was nog slordiger. Dit is onacceptabel."
Raymond van Barneveld strandde ook in de kwartfinales. De Hagenaar boog voor Stephen Bunting met 6-5.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat bij zijn ploeg Decathlon CMA CGM rijden voor de groene trui tijdens de Tour de France. Dat meldt de Franse wielerformatie.
39 minuten geledenST. MORITZ (ANP/DPA) - Tweevoudig olympisch kampioene alpineskiën Michelle Gisin heeft tijdens een training in het Zwitserse St. Moritz een ernstige val gemaakt.
2 uur geledenKELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.
12 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
20 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
23 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
1 dag geleden