Darter De Zwaan treft Wright in vierde ronde WK
LONDEN (ANP) - Darter Jeffrey de Zwaan neemt het in de vierde ronde van het WK darts op tegen Peter Wright. De als zevende geplaatste Schot klopte de Japanner Seigo Asada in zes sets: 4-2.
Wright had in de tweede ronde ternauwernood gewonnen van de Filipijnse darter Noel Malicdem. Tegen Asada won hij de eerste set, maar baarde vervolgens opzien door van setje pijlen te wisselen. De Japanner won de tweede set, maar zag 'Snakebite', zoals de bijnaam van de Schot luidt, uitlopen naar 3-1 in sets. In de vijfde set gooide Wright 157 uit en kreeg op 170 één pijl voor de winst, maar die miste hij. Asada pakte alsnog de set. In de zesde set maakte Wright het alsnog af.
De Zwaan had eerder op de avond de Engelsman Dave Chisnall, de nummer 10 van de plaatsingslijst, verslagen in zeven sets: 4-3. De 23-jarige De Zwaan maakte indruk met een gemiddelde score van 106,09, het hoogste gemiddelde van het toernooi.
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - Meerkampster Anouk Vetter zet een punt achter haar atletiekcarrière. "Het is mooi geweest. Ik merk dat ik heel erg voldaan en tevreden ben en dat het vuurtje gewoon is gedoofd", zei Vetter tegen de NOS.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen had niet gedacht dat hij op het podium zou eindigen in de Grote Prijs van São Paulo na een start vanuit de pitstraat. De wereldkampioen eindigde als derde achter winnaar Lando Norris uit Groot-Brittannië en Kimi Antonelli uit Italië. "Om op het podium te eindigen vanuit de pitstraat, dat had ik echt totaal niet verwacht", zei hij in het interview na afloop.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van São Paulo als derde geëindigd. De regerend wereldkampioen moest de zege op het Autódromo José Carlos Pace in Brazilië laten aan de Brit Lando Norris in de McLaren, maar beperkte de schade na een start vanuit de pitsstraat. Mercedes-coureur Kimi Antonelli werd tweede.
2 uur geledenMIDDELKERKE (ANP) - Pim Ronhaar heeft naast de medailles gegrepen op het EK veldrijden. De 24-jarige wielrenner uit Hellendoorn eindigde als vierde in het Belgische Middelkerke. De Belg Toon Aerts greep de zege door titelverdediger Thibau Nys in de sprint te verslaan. Joran Wyseure pakte het brons door Ronhaar in de sprint voor te blijven.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de openingswedstrijd bij de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 22-jarige Spanjaard versloeg de mondiale nummer 7 Alex de Minaur in twee sets: 7-6 (5) 6-2.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen begint de Grote Prijs van Brazilië niet vanaf plek 16, maar vanuit de pitstraat. Zijn team Red Bull heeft er na een teleurstellende kwalificatie voor gekozen veel onderdelen van de auto te vervangen, waaronder de motor. Dat bevestigt autosportfederatie FIA.
6 uur geledenPORTIMÃO (ANP) - MotoGP-coureur Marco Bezzecchi heeft in de Grote Prijs van Portugal zijn tweede zege van het seizoen geboekt. De van poleposition vertrokken Italiaan domineerde de race en finishte met enkele seconden voor nummer 2 Álex Márquez uit Spanje. Diens landgenoot Pedro Acosta werd derde.
6 uur geleden