Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Danny Blind sluit terugkeer in een functie bij Ajax niet uit

Danny Blind sluit terugkeer in een functie bij Ajax niet uit

HILVERSUM (ANP) - Danny Blind staat niet negatief tegenover een terugkeer in een functie bij Ajax. Dat zei de voormalige bondscoach en assistent-bondscoach bij Ziggo Sport.

De naam van Blind valt sinds Louis van Gaal is teruggekeerd in de functie van adviseur bij Ajax. Blind was vorig jaar assistent van Van Gaal bij het Nederlands elftal. Hij zat eerder in de rvc, maar verliet die post in 2021 om Van Gaal te assisteren bij Oranje. Vorig jaar december sloot Blind een terugkeer in de rvc van de Amsterdamse club nog uit.

"Het is belangrijk dat er een nieuwe algemeen directeur en technisch directeur komen en er zal ook een technische man in de rvc moeten komen. Wie weet", zei Blind bij Ziggo Sport. De oud-Ajacied zei nog niet te hebben gesproken over een functie. "Maar ik heb wel contact gehad met Louis. Onze verstandhouding op voetbalgebied is duidelijk. Het zou kunnen, maar het is nog niet zover."

Blind houdt de opties nog open. "We gaan het zien. Er zijn mogelijkheden", zei hij. "Er is ook gesuggereerd dat ik hoofd jeugdopleidingen of technisch directeur kan worden. Ik ben niet in de race om weer 24/7 werkzaam te zijn."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

13 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

13 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

13 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

16 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

16 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

16 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

16 uur geleden