Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Danny Blind bedankt voor terugkeer als commissaris bij Ajax

Danny Blind bedankt voor terugkeer als commissaris bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Danny Blind keert definitief niet terug in de raad van commissarissen van Ajax. De 61-jarige oud-voetballer heeft bij de landskampioen aangegeven dat hij die functie niet meer wil, bevestigt een woordvoerder van Ajax na berichtgeving van het AD. Blind stopte vorig jaar als rvc-lid vanwege zijn werk als assistent-bondscoach bij Oranje, dat na het WK in Qatar eindigde.

De woordvoerder van Ajax wil niet ingaan op vragen over de opvolging van Blind en of de club wel met hem verder wilde. Blind zegt tegen het AD dat hij zijn "handen vrij wil hebben" en dat Ajax "al een tijdje" op de hoogte was van zijn beslissing om niet terug te keren. Toch berichtten verschillende media na het WK dat de kans op een rentree van Blind in de rvc groot was.

Volgens het AD wil de oud-international geen hoofdtrainer meer worden, maar ziet hij een rol als assistent nog wel zitten. "Dat is de afgelopen anderhalf jaar bij Oranje weer goed bevallen. Er speelt op dit moment niks, maar het voorkomt dat hij zijn zetel in de rvc nog een keer zou moeten verlaten", aldus de krant.

Blind werd op 23 april 2018 tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders benoemd tot commissaris bij Ajax. Blind voetbalde tussen 1986 en 2000 voor Ajax en schoot zijn ploeg in 1995 hoogstpersoonlijk naar winst van de Wereldbeker. Daarna was hij als jeugdtrainer, hoofdcoach, hoofd opleidingen en technisch manager aan de Amsterdamse club verbonden.

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

4 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

4 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

4 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

5 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

5 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

5 uur geleden