Danjuma helpt Everton aan gelijkspel bij Sheffield
SHEFFIELD (ANP) - Dankzij een doelpunt van Arnaut Danjuma heeft Everton een punt overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Sheffield United. Bij een 2-1-achterstand maakte de oud-speler van onder andere NEC, Club Brugge en Villarreal gelijk: 2-2. Gescoord werd er daarna niet meer. Voor Everton betekende het het eerste punt na drie nederlagen in de Premier League.
Voor Danjuma was het zijn eerste competitietreffer voor Everton, dat de aanvaller dit seizoen huurt van het Spaanse Villarreal. De zesvoudig international schoot de bal in de 55e minuut met zijn linkervoet in het doel uit een voorzet van Nathan Patterson.
Danjuma had zijn club eerder in de week al aan een benauwde zege (1-2) geholpen in een duel om de League Cup bij Doncaster Rovers. Daar maakte hij 2 minuten voor tijd de winnende treffer.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
10 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
13 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
13 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
14 uur geleden