Danilo moet bij Feyenoord concurrentie aan met spits die nog komt
ROTTERDAM (ANP) - Danilo moet bij Feyenoord de concurrentie voor de spitspositie aangaan met een speler die de komende periode nog wordt vastgelegd. Dat zei trainer Arne Slot maandag na de eerste training ter voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Slot denkt aan een vergelijkbaar scenario zoals afgelopen seizoen, toen de concurrentiestrijd ging tussen Bryan Linssen en Cyriel Dessers. Beide aanvallers hebben de club inmiddels verlaten, zodat de van Ajax overgekomen Danilo voorlopig de enige centrale aanvaller is.
"Danilo zal volop de concurrentie aan moeten gaan", aldus Slot. "Hij zal net als Bryan en Cyriel uit moeten gaan maken wie gaat spelen. Daar zit geen hiërarchie in."
Het is nog onduidelijk wie de andere spits wordt. Slot wilde maandag niet ingaan op namen van eventuele versterkingen. Hij gaf wel het belang aan van extra voorhoedespelers. "Naast Linssen en Dessers is ook huurling Reiss Nelson weg. We zijn ons er bewust van dat we veel doelpunten zijn kwijtgeraakt."
Linssen maakte vorig seizoen in de Eredivisie dertien doelpunten, Dessers negen en Nelson twee.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
1 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
6 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
10 uur geleden