Dallinga helpt Bologna aan zege met doelpunt kort na invalbeurt
TURIJN (ANP) - Thijs Dallinga heeft voor het eerst gescoord in de Serie A. De 24-jarige Nederlandse aanvaller van Bologna maakte het doelpunt in de uitwedstrijd tegen Torino: 0-2.
Bologna miste in de beginfase van het duel een strafschop. Dallinga kwam in de 70e minuut in het veld en was na ruim een halve minuut al trefzeker. Na een voorzet vanaf links werkte de eenmalig international de bal bij de eerste paal binnen (0-1). Tommaso Pobega bepaalde in de 80e minuut de eindstand.
Verdediger Sam Beukema speelde de hele wedstrijd mee bij Bologna, dat dankzij de zege AC Milan op de ranglijst passeerde en nu zevende staat.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - NEC heeft de opmars na de winterstop met de derde zege op rij voortgezet. Het elftal van coach Dick Schreuder won zaterdag met 3-1 bij AZ en mag zich de nummer 3 van de Eredivisie noemen. NEC heeft na twintig wedstrijden 1 punt achterstand op Feyenoord en 1 punt voorsprong op Ajax. AZ zakte naar de zesde plaats.
13 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.
3 uur geledenROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
20 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
1 dag geleden