Dallas is NBA-vedette Doncic zeker maand kwijt
DALLAS (ANP/RTR) - De blessure die Dallas Mavericks-speler Luka Doncic op kerstavond opliep, blijkt serieus. De club uit de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA verwacht de Sloveense sterspeler een maand te moeten missen, zo liet de ploeg uit Texas weten.
Doncic liep de blessure op in het duel met Minnesota Timberwolves zonder dat een tegenstander hem raakte. De Sloveen moest in het tweede kwart naar de kant en verliet na de verloren partij (99-105) op krukken de hal. ESPN meldt dat het gaat om een verrekking van de linkerkuit, die over vier weken opnieuw wordt onderzocht. Mocht hij een maand niet kunnen spelen, dan mist Doncic achttien duels.
Doncic ontbrak dit seizoen al acht duels door blessures. Zijn gemiddelde staat momenteel op 28,1 punten, 8,3 rebounds en 7,8 assists per wedstrijd. De Mavericks staan vierde in de Western Conference, met negentien zeges en elf nederlagen.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.
35 minuten geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.
7 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.
12 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
14 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
15 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
17 uur geleden