Dak ArenA is open tijdens Nederland - Oostenrijk
AMSTERDAM (ANP) - Het dak van de Johan Cruijff ArenA is donderdag open tijdens de tweede groepswedstrijd van het Nederlands elftal op het Europees kampioenschap tegen Oostenrijk. Dat is woensdag besloten na overleg tussen de UEFA en Nederlandse toernooiorganisatie.
Het wordt donderdag overdag opnieuw erg warm en in de avond kan het gaan regenen en onweren. In Amsterdam en omgeving lijkt dat wel mee te gaan vallen. Woensdag was het dak tussen 10.00 en 16.00 uur gesloten om de warmte buiten te houden. Donderdag gebeurt dat opnieuw. Daarna gaat het dak open.
De 16.000 bezoekers van de wedstrijd kunnen op www.euro2020amsterdam.com adviezen voor donderdag lezen. Enkele adviezen zijn om de zon gedurende de dag zoveel mogelijk te vermijden en alcoholgebruik te matigen. De medische posten rond de ArenA worden voorzien van extra water en ice packs. Ook zet de organisatie extra medewerkers in om bezoekers die vroeg arriveren bij het stadion extra te informeren.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
6 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
9 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
21 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
22 uur geleden