Dak ArenA is open tijdens Nederland - Oostenrijk
AMSTERDAM (ANP) - Het dak van de Johan Cruijff ArenA is donderdag open tijdens de tweede groepswedstrijd van het Nederlands elftal op het Europees kampioenschap tegen Oostenrijk. Dat is woensdag besloten na overleg tussen de UEFA en Nederlandse toernooiorganisatie.
Het wordt donderdag overdag opnieuw erg warm en in de avond kan het gaan regenen en onweren. In Amsterdam en omgeving lijkt dat wel mee te gaan vallen. Woensdag was het dak tussen 10.00 en 16.00 uur gesloten om de warmte buiten te houden. Donderdag gebeurt dat opnieuw. Daarna gaat het dak open.
De 16.000 bezoekers van de wedstrijd kunnen op www.euro2020amsterdam.com adviezen voor donderdag lezen. Enkele adviezen zijn om de zon gedurende de dag zoveel mogelijk te vermijden en alcoholgebruik te matigen. De medische posten rond de ArenA worden voorzien van extra water en ice packs. Ook zet de organisatie extra medewerkers in om bezoekers die vroeg arriveren bij het stadion extra te informeren.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
31 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
19 uur geleden