Dagzege Benavides bij motoren in Dakar Rally
NEOM (ANP) - De Argentijnse motorrijder Kevin Benavides heeft de negende etappe in de Dakar Rally op zijn naam geschreven. Hij legde de 465 kilometer lange woestijnproef in de omgeving van kustplaats Neom 1 minuut en 34 seconden sneller af dan José Ignacio Cornejo. De Chileen, evenals Benavides uitkomend voor het fabrieksteam van Honda, blijft de leider in het algemeen klassement.
Cornejo heeft in de algemene rangschikking een voorsprong van ruim 11 minuten op Benavides, die zijn tweede dagsucces in de rally door Saudi-Arabië boekte en zijn jongere broer Luciano Benavides zag uitvallen door een crash. Cornejo profiteerde vooral van het wegvallen van tweevoudig winnaar Toby Price. De Australiër stond kort achter Cornejo als tweede in het klassement, maar ging na 155 kilometer in de proef hard onderuit en blesseerde daarbij zijn arm en schouder. Price (KTM) moest de rally verlaten en is overbracht naar het ziekenhuis.
Meer uit Sport
SANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.
49 minuten geledenFUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
13 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
17 uur geleden