Czyborra verruilt Heracles Almelo voor Atalanta
ALMELO (ANP) - Lennart Czyborra vertrekt bij Heracles Almelo en stapt over naar Atalanta Bergamo. De 20-jarige verdediger heeft een contract voor 4,5 jaar getekend bij de club uit de Italiaanse Serie A. Beide verenigingen hebben inmiddels overeenstemming bereikt over de transfer.
In de zomer van 2018 maakte Czyborra de stap van de jeugd van Schalke 04 naar Heracles. In de uitwedstrijd tegen Ajax op 11 augustus van dat jaar debuteerde de Duitser. Czyborra kwam in 45 officiële wedstrijden voor Heracles in actie. Hij scoorde twee keer.
"Ik heb bij Heracles Almelo een mooie tijd gehad", zegt Czyborra. "Ik ben de club en de supporters zeer dankbaar voor wat zij mij geboden hebben. Dankzij de mensen hier ben ik in een korte tijd een betere voetballer geworden. Daardoor krijg ik nu de kans bij Atalanta Bergamo. Ik ben blij dat ik voor Heracles Almelo gespeeld heb."
Bij Atalanta spelen de Nederlanders Marten de Roon en Hans Hateboer.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Fred Rutten is niet langer technisch adviseur bij voetbalclub NEC. De 63-jarige Wijchenaar legt zijn werkzaamheden bij de Nijmegenaren na vijf jaar neer, meldt NEC.
45 minuten geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - In Argentinië wordt een nationale feestdag afgekondigd zodra het Argentijnse elftal een moment voor de huldiging heeft gekozen. Dat schrijft president Javier Milei op X naar aanleiding van de door Argentinië van Spanje verloren WK-finale (0-1), zondagavond in New York.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het Nederlands elftal was op het wereldkampioenschap voetbal de meest sportieve ploeg. Dat is het oordeel van de FIFA, die na afloop van de finale tussen Spanje en Argentinië (1-0) bekendmaakte dat Oranje de Fair Play Award won.
9 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft in de Nederlandse nacht van zondag op maandag samen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino de wereldbeker uitgereikt aan Rodri, de Spaanse aanvoerder en beste speler van het WK. Spanje versloeg Argentinië in de finale van het grootste WK ooit in East Rutherford na verlenging met 1-0. Spanje werd voor de tweede keer wereldkampioen.
9 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in tranen afscheid genomen van zijn zesde WK voetbal. De spelmaker van Argentinië verloor in de eindstrijd in East Rutherford na verlenging met 1-0 van Spanje. Messi werd in 2022 wel wereldkampioen met zijn land toen de Argentijnen na strafschoppen wonnen van Frankrijk.
10 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente is "heel erg trots" op zijn voetballers die in East Rutherford wereldkampioen werden door Argentinië te verslaan (1-0). "Dit is een hele goede generatie voetballers. We zijn altijd in onze ideeën blijven geloven", zei de bondscoach in een flashinterview op het veld. "Het is een hele sterke groep met veel potentie en talent. Ik ben er trots op dat ik deze groep mocht leiden."
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé (27) is met tien doelpunten topscorer van het WK voetbal geworden. Lionel Messi (39), die in de WK-finale op zondag niet tot scoren kwam, eindigde met acht treffers op de tweede plaats. Spanje won de finale met 1-0 na verlenging van Argentinië door een doelpunt van Ferran Torres.
10 uur geleden