Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cyberbeveiliger vindt beveiligingslek in Microsoft Office

Cyberbeveiliger vindt beveiligingslek in Microsoft Office

UTRECHT (ANP) - Onderzoekers hebben vorige maand een lek gevonden in de veelgebruikte kantoorsoftware Microsoft Office, bekend van Word en Excel. Dat maakt het voor hackers mogelijk om kwaadaardige codes uit te voeren. Dat meldt de cyberbeveiliger Mimecast. Die beveelt aan om een update uit te voeren die het euvel verhelpt.

Mimecast spreekt van een "zeer ernstige kwetsbaarheid" die is ontstaan door een programmeerfout in het onderdeel van Microsoft Office waarmee gebruikers 3D-grafieken kunnen maken. Hackers kunnen dit lek misbruiken door mensen op een website of in een e-mail te verleiden om een document van Word of een ander Office-programma te openen.

Microsoft bevestigt op zijn website dat Mimecast een lek heeft gevonden dat kan worden gedicht door Microsoft Office te updaten. De kwetsbaarheid is zowel gevonden in de versies voor Windows als Mac. Voor de versies van het kantoorprogramma van 2016 en 2019 voor Mac heeft Microsoft nog geen update uitgebracht.

Meer uit Binnenland

Festival in Amsterdam spant kort geding aan na annulering

AMSTERDAM (ANP) - Het housefestival Music On spant een kort geding aan tegen de gemeente Amsterdam, bevestigt een woordvoerder van de gemeente. Het festival zou op zaterdag en zondag plaatsvinden in het Meerpark, maar werd op het laatste moment afgelast omdat de gemeente de vergunning introk.

35 minuten geleden
Veel politie in Ter Apel bij demonstraties asielzoekerscentrum

TER APEL (ANP) - In en rondom Ter Apel is zaterdag veel politie aanwezig voor aangekondigde demonstraties rondom het asielzoekerscentrum in de Groningse plaats. Dat ziet een ANP-verslaggever. Er zijn onder meer politieagenten op paarden en op motoren. Ook rijden verschillende busjes van de mobiele eenheid rond.

1 uur geleden
Hondius na aankomst op Tenerife door naar Nederland

MADRID (ANP/RTR) - Het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius zal na aankomst op Tenerife zondag uiteindelijk doorvaren naar een Nederlandse haven, waar het schip zal worden gedesinfecteerd. De aan boord overleden en met het hantavirus besmette Duitse vrouw blijft tot die tijd op het schip, net als een deel van de bemanning. Dat is bekendgemaakt op een persconferentie van het Spaanse ministerie van Volksgezondheid.

1 uur geleden
Festival in Amsterdam op laatste moment geannuleerd

AMSTERDAM (ANP) - Het festival Music On dat zaterdag en zondag zou plaatsvinden in het Meerpark in Amsterdam is op het laatste moment afgelast. De organisatie heeft zaterdag op Instagram gemeld dat de gemeente de vergunning heeft ingetrokken.

2 uur geleden
Nederlandse toerist (21) met mazelen opgenomen in Panama

PANAMA-STAD (ANP) - Een 21-jarige Nederlandse backpacker is met mazelen opgenomen in een ziekenhuis in Panama-Stad, meldt het Panamese ministerie van Volksgezondheid.

3 uur geleden
Tenerife treft voorbereidingen voor ontvangst Hondius

GRANADILLA DE ABONA (ANP) - In de industriehaven van Granadilla op Tenerife worden voorbereidingen getroffen voor de komst van het Nederlandse cruiseschip waarop eerder het hantavirus uitbrak. Op het anderszins vrijwel lege industrieterrein worden legertenten, hekwerk en mobiele toiletten geplaatst om de opvarenden van de m/v Hondius zondag op te vangen, zien ANP-verslaggevers ter plaatse.

3 uur geleden
Veel rook bij brand in Westelijk Havengebied Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In het Westelijk Havengebied in Amsterdam woedt in de nacht van vrijdag op zaterdag een brand. Het zou gaan om het terrein van een recyclingbedrijf op de Kwadrantweg.

9 uur geleden