Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cyberbeveiliger vindt beveiligingslek in Microsoft Office

Cyberbeveiliger vindt beveiligingslek in Microsoft Office

UTRECHT (ANP) - Onderzoekers hebben vorige maand een lek gevonden in de veelgebruikte kantoorsoftware Microsoft Office, bekend van Word en Excel. Dat maakt het voor hackers mogelijk om kwaadaardige codes uit te voeren. Dat meldt de cyberbeveiliger Mimecast. Die beveelt aan om een update uit te voeren die het euvel verhelpt.

Mimecast spreekt van een "zeer ernstige kwetsbaarheid" die is ontstaan door een programmeerfout in het onderdeel van Microsoft Office waarmee gebruikers 3D-grafieken kunnen maken. Hackers kunnen dit lek misbruiken door mensen op een website of in een e-mail te verleiden om een document van Word of een ander Office-programma te openen.

Microsoft bevestigt op zijn website dat Mimecast een lek heeft gevonden dat kan worden gedicht door Microsoft Office te updaten. De kwetsbaarheid is zowel gevonden in de versies voor Windows als Mac. Voor de versies van het kantoorprogramma van 2016 en 2019 voor Mac heeft Microsoft nog geen update uitgebracht.

Meer uit Binnenland

Politie gaat niet uit van opzet bij ongeluk Nunspeet, 9 gewonden

NUNSPEET (ANP) - Bij het ongeluk in Nunspeet waarbij een auto inreed op een groep mensen, lijkt vooralsnog geen opzet in het spel te zijn, meldt de politie. "Maar daar doen we nog onderzoek naar", aldus de politie op X.

50 minuten geleden
Ruim 10 miljoen euro opgehaald na vierde dag 3FM Serious Request 

DEN BOSCH (ANP) - Na de vierde actiedag van 3FM Serious Request staat de teller op 10.135.897 euro. Dat is maandagavond bekendgemaakt op NPO 3FM. Nog nooit eerder werd op de vierde dag zoveel geld opgehaald.

1 uur geleden
Auto reed in op groep mensen in Nunspeet, zeker vijf gewonden

NUNSPEET (ANP) - Het ernstige ongeluk in Nunspeet waarbij meerdere mensen gewond zijn geraakt, is veroorzaakt door een auto die op een groep mensen inreed. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

1 uur geleden
Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk in Nunspeet

NUNSPEET (ANP) - Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de Elburgerweg in Nunspeet, meldt de politie.

1 uur geleden
Politie neemt 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag bij controle

GOIRLE (ANP) - Bij een controle afgelopen zaterdag in het Brabantse Goirle is ongeveer 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. Dat meldt de politie maandag. Agenten controleerden vooral het verkeer dat vanuit België de grens overstak na daar vuurwerk te hebben aangeschaft.

3 uur geleden
Omroep MAX stopt met Carrie op Vrijdag vanwege bezuinigingen

HILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt met de talkshow Carrie op Vrijdag van presentatrice Carrie ten Napel. Dat gebeurt als gevolg van de bezuinigingen bij de publieke omroep, meldt Omroep MAX maandag. De laatste uitzending is komende zomer.

4 uur geleden
Vermoedelijke schutter driedubbele moord Oosterhout zwijgt

SCHIPHOL (ANP) - De 24-jarige Sman O., een van de hoofdverdachten van de driedubbele moord in het Brabantse Oosterhout, weigert vooralsnog een verklaring af te leggen. Dat bleek maandag tijdens de tweede inleidende zitting in de geruchtmakende zaak. O. is vermoedelijk de schutter geweest. Op 28 maart zou hij op klaarlichte dag twee mannen van 32 en een van 25 hebben doodgeschoten.

8 uur geleden