Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Curry begint nieuwe NBA-seizoen met triple-double tegen Lakers

Curry begint nieuwe NBA-seizoen met triple-double tegen Lakers

LOS ANGELES (ANP) - Basketballer Stephen Curry heeft het nieuwe NBA-seizoen ingeluid met een triple-double, oftewel alle statistieken in de dubbele cijfers. Hij had daarmee een groot aandeel in de 121-114-zege van Golden State Warriors op Los Angeles Lakers.

Curry (33) kwam in het Staples Center tot 21 punten en voegde daar 10 assists en 10 rebounds aan toe. Jordan Poole maakte een punt minder voor de Warriors. De topschutter van de avond was LeBron James, die de Lakers met 34 punten niet aan een overwinning kon helpen.

De Lakers hadden een voorsprong van tien punten en gingen met nog 10 minuten te spelen ook met 90-89 aan de leiding. Door een reeks van negen punten op rij kwamen de Warriors op 98-90 en ze gaven het initiatief niet meer weg.

De Lakers begonnen het seizoen na zes nederlagen op een rij in de voorbereiding.

Meer uit Sport

Volleybalster Daalderop mist groot deel zomerprogramma Oranje

UTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.

2 uur geleden
Grand Départ Tour de France 2028 in Reims na twee keer buitenland

REIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.

3 uur geleden
Internationale turnbond laat Russen en Belarussen weer toe

SHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.

7 uur geleden
Sinner wint in Rome vijfde masterstoernooi van 2026

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.

23 uur geleden
Di Giannantonio wint GP van Catalonië na chaotische race

BARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.

1 dag geleden
Vingegaard boekt tweede ritzege Giro, Eulálio behoudt roze trui

CORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.

1 dag geleden
Verstappen sluit 24 uur van Nürburgring na pech af op 38e plaats

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.

1 dag geleden