Curaçao wint ook tweede wedstrijd in WK-kwalificatie
GUATEMALA-STAD (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao heeft ook zijn tweede kwalificatiewedstrijd voor het aanstaande WK voetbal gewonnen. In Guatemala-stad werd Cuba met 2-1 verslagen. Eerder had de ploeg van bondscoach Guus Hiddink al met 5-0 gewonnen van Saint Vincent en de Grenadines.
In de elfde minuut zette Leandro Bacuna (ex-FC Groningen) Curaçao op voorsprong. Zestien minuten later kwamen de Cubanen echter op gelijke hoogte door een doelpunt van Onel Hernandez. Kort voor de rust viel de naar later bleek beslissende treffer. Die kwam op naam van Charlison Benschop, oud-speler van onder meer RKC, AZ en FC Groningen.
Curaçao speelt op 5 juni de volgende kwalificatiewedstrijd. Dan zijn de Britse Maagdeneilanden de tegenstander.
In de groep van Suriname, dat zelf niet in actie kwam, werd het duel tussen Kaaimaneilanden en Canada een dag uitgesteld omdat de testresultaten op Covid-19 niet op tijd binnen waren.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
7 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden