Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Curaçao wint ook tweede wedstrijd in WK-kwalificatie

Curaçao wint ook tweede wedstrijd in WK-kwalificatie

GUATEMALA-STAD (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao heeft ook zijn tweede kwalificatiewedstrijd voor het aanstaande WK voetbal gewonnen. In Guatemala-stad werd Cuba met 2-1 verslagen. Eerder had de ploeg van bondscoach Guus Hiddink al met 5-0 gewonnen van Saint Vincent en de Grenadines.

In de elfde minuut zette Leandro Bacuna (ex-FC Groningen) Curaçao op voorsprong. Zestien minuten later kwamen de Cubanen echter op gelijke hoogte door een doelpunt van Onel Hernandez. Kort voor de rust viel de naar later bleek beslissende treffer. Die kwam op naam van Charlison Benschop, oud-speler van onder meer RKC, AZ en FC Groningen.

Curaçao speelt op 5 juni de volgende kwalificatiewedstrijd. Dan zijn de Britse Maagdeneilanden de tegenstander.

In de groep van Suriname, dat zelf niet in actie kwam, werd het duel tussen Kaaimaneilanden en Canada een dag uitgesteld omdat de testresultaten op Covid-19 niet op tijd binnen waren.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

5 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

5 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

12 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

12 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

13 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

16 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

16 uur geleden