Cuadrado na acht jaar weg bij Juventus
TURIJN (ANP) - Juan Cuadrado gaat Juventus na acht jaar verlaten. De 35-jarige Colombiaan werd vrijdag op de clubwebsite van Juve bedankt voor de bewezen diensten. "Bedankt Panita. Het zijn acht rijke, bijzondere en onvergetelijke seizoenen geworden", schreef de club van Turijn.
De vleugelverdediger, destijds nog een flankaanvaller, kwam in 2015 over van Chelsea. Bij Juventus veroverde hij elf prijzen, waaronder vijf landstitels en vier bekers. Juventus heeft als zijn vervanger Timothy Weah binnengehaald. De 23-jarige zoon van Milan-legende George Weah legde donderdag zijn medische testen af. Hij ondertekende een contract voor vijf jaar, zo meldden verschillende Italiaanse media.
Juventus eindigde het voorbije seizoen na een puntenstraf op de zevende plaats. De club komt zo uit in de play-offs van de Conference League.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
12 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
13 uur geleden