Cuadrado na acht jaar weg bij Juventus
TURIJN (ANP) - Juan Cuadrado gaat Juventus na acht jaar verlaten. De 35-jarige Colombiaan werd vrijdag op de clubwebsite van Juve bedankt voor de bewezen diensten. "Bedankt Panita. Het zijn acht rijke, bijzondere en onvergetelijke seizoenen geworden", schreef de club van Turijn.
De vleugelverdediger, destijds nog een flankaanvaller, kwam in 2015 over van Chelsea. Bij Juventus veroverde hij elf prijzen, waaronder vijf landstitels en vier bekers. Juventus heeft als zijn vervanger Timothy Weah binnengehaald. De 23-jarige zoon van Milan-legende George Weah legde donderdag zijn medische testen af. Hij ondertekende een contract voor vijf jaar, zo meldden verschillende Italiaanse media.
Juventus eindigde het voorbije seizoen na een puntenstraf op de zevende plaats. De club komt zo uit in de play-offs van de Conference League.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
12 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
15 uur geleden