Crystal Palace vernedert Manchester United met ruime zege
LONDEN (ANP) - Erik ten Hag heeft een pijnlijke nederlaag geleden met Manchester United. De trainer kon niet voorkomen dat zijn ploeg werd vernederd in het uitduel met Crystal Palace (4-0).
Michael Olise en Jean-Philippe Mateta scoorden voor rust op Selhurst Park. Tyrick Mitchell en opnieuw Olise troffen in de tweede helft doel voor de nummer 14 van de Premier League. Jairo Riedewald mocht in de 68e minuut invallen bij Crystal Palace.
United blijft de nummer 8 van de ranglijst en loopt met deze positie Europees voetbal mis als het op 25 mei de finale tegen Manchester City om winst van de FA Cup verliest.
Ten Hag staat nog tot eind volgend seizoen bij Manchester United onder contract. De coach gaat er naar eigen zeggen vanuit dat hij die verbintenis mag uitdienen. Volgens verschillende Duitse media staat hij ook in de belangstelling van Bayern München, dat nog op zoek is naar een opvolger voor Thomas Tuchel.
Xabi Alonso, Julian Nagelsmann en Ralf Rangnick hebben al bedankt voor de functie van hoofdtrainer bij de recordkampioen van Duitsland. Ten Hag werkte als trainer van het tweede team bij Bayern München.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
7 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
8 uur geleden