Crystal Palace ten koste van Everton naar laatste vier FA Cup
LONDEN (ANP) - Na Chelsea heeft een tweede Londense club zich geplaatst voor de halve finales van de strijd om de FA Cup. Crystal Palace was op eigen veld te sterk voor Everton: 4-0.
Bij rust leidde de ploeg van coach Patrick Vieira al met 2-0. Marc Guéhi opende met een kopbal de score in de 25e minuut. Dat gebeurde kort nadat Everton-speler Andros Townsend met een op het oog ernstige blessure van het veld was gedragen.
Kort voor rust maakte Jean-Philippe Mateta met een schuiver de 2-0. Doelpunten van Wilfried Zaha en Will Hughes zorgden voor een nog hogere score.
Bij Everton ontbrak Donny van de Beek. De huurling van Manchester United was, net als Dele Alli, niet speelgerechtigd in de FA Cup.
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.
54 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.
56 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.
3 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.
3 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.
4 uur geledenMONTERREY (ANP) - Het Oranjefeest in Monterrey in aanloop naar de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap heeft minder bekijks getrokken dan vier dagen eerder in Kansas City, toen Nederland de groepsfase afsloot tegen Tunesië. Er verzamelden zich zo'n 16.000 mensen in Parque Fundidora, meldt een woordvoerder van de KNVB, die de cijfers kreeg van de lokale autoriteiten.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ verhuurt Lequincio Zeefuik komend seizoen aan Fortuna Sittard. Dat heeft de club uit Alkmaar maandag bekendgemaakt. Hij staat nog tot medio 2029 onder contract bij AZ.
7 uur geleden