Crystal Palace huurt Batshuayi opnieuw van Chelsea
LONDEN (ANP/BELGA) - Michy Batshuayi komt komend seizoen opnieuw op huurbasis uit voor Crystal Palace. De Londense club uit de Premier League huurde de Belgische aanvaller eerder tussen februari en juni 2019.
"Ik voel me hier thuis. Ik heb een goed seizoen nodig hier en ga hard werken met mijn teamgenoten om dat te bereiken. Het is niet mijn eerste keer hier en ik ken de spelers en de staf al. Iedereen is blij met mijn komst. Voor mij was dit de beste beslissing", aldus Batshuayi.
De 26-jarige aanvaller verlengde bij Chelsea wel zijn aflopende contract met één seizoen. Met Timo Werner, Olivier Giroud en Tammy Abraham heeft Chelsea echter al drie spitsen in huis.
Voor Batshuayi is het al zijn vierde verhuurperiode sinds zijn komst naar Chelsea in 2016. Eerder huurden ook Borussia Dortmund en Valencia hem.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
5 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
2 uur geleden