Crystal Palace huurt Batshuayi opnieuw van Chelsea
LONDEN (ANP/BELGA) - Michy Batshuayi komt komend seizoen opnieuw op huurbasis uit voor Crystal Palace. De Londense club uit de Premier League huurde de Belgische aanvaller eerder tussen februari en juni 2019.
"Ik voel me hier thuis. Ik heb een goed seizoen nodig hier en ga hard werken met mijn teamgenoten om dat te bereiken. Het is niet mijn eerste keer hier en ik ken de spelers en de staf al. Iedereen is blij met mijn komst. Voor mij was dit de beste beslissing", aldus Batshuayi.
De 26-jarige aanvaller verlengde bij Chelsea wel zijn aflopende contract met één seizoen. Met Timo Werner, Olivier Giroud en Tammy Abraham heeft Chelsea echter al drie spitsen in huis.
Voor Batshuayi is het al zijn vierde verhuurperiode sinds zijn komst naar Chelsea in 2016. Eerder huurden ook Borussia Dortmund en Valencia hem.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
8 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
10 minuten geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
11 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Guus Hiddink is benoemd tot erelid van De Graafschap. De 79-jarige oud-voetballer en -trainer kreeg ook een standbeeld met een afbeelding van zichzelf erop, begeleid door de tekst 'Achterhoeks fundament'.
3 uur geledenNICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
17 uur geleden