Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Crypto.com wil meer sportsponsoring na deal Miami Grand Prix

Crypto.com wil meer sportsponsoring na deal Miami Grand Prix

SINGAPORE (ANP) - Crypto.com wil meer sporten gaan sponsoren, nadat het handelsplatform voor cryptomunten de titelsponsor werd van het Formule 1-evenement in Florida, de Crypto.com Miami Grand Prix. Het bedrijf ziet sport als groeimotor om mensen bekend te maken met de cryptowereld, zegt Steven Kalifowitz, marketingdirecteur van Crypto.com, tegen Bloomberg News.

Het bedrijf sloot in 2022 een sponsordeal met de Miami Grand Prix voor 10 miljoen dollar, met een looptijd van tien jaar. Daarnaast sponsort de onderneming de Formule 1 wereldwijd in een vijfjarige deal ter waarde van 100 miljoen dollar.

Cryptobedrijven zijn meer sportevenementen gaan sponsoren sinds de dramatische ineenstorting van cryptobeurs FTX in november 2022. Veel mensen raakten toen hun geld kwijt, waarna rechtszaken volgden tegen beroemdheden die investeren in crypto's promootten.

Boete

Crypto.com is ook al partner van de NBA's Philadelphia Sixers, het voetbalteam Paris Saint-Germain, het Ultimate Fighting Championship en de Australian Football League. "De zichtbaarheid van Crypto.com is aanzienlijk gestegen sinds het zijn marketinginspanningen heeft gericht op sport", stelt Kalifowitz. Hij voegt daaraan toe dat het handelsplatform nu meer dan 100 miljoen gebruikers heeft.

Eerder dit jaar legde De Nederlandsche Bank (DNB) een boete op van 2,85 miljoen euro aan Crypto.com. Het bedrijf bood een tijdlang onrechtmatig cryptodiensten aan in Nederland zonder zich daarvoor bij DNB te hebben geregistreerd.

Meer uit Financieel

Prijsverlaging motorfietsen doet winst Harley-Davidson kelderen

MILWAUKEE (ANP/BLOOMBERG) - De winst van motorfietsenfabrikant Harley-Davidson is afgelopen kwartaal gekelderd, omdat het Amerikaanse bedrijf de prijzen verlaagde om de verkoop aan te jagen en resterende voorraden weg te werken. Dankzij de inspanningen slaagde het bedrijf er wel in om de verkoopdaling van motorfietsen van vorig jaar om te buigen in een verkoopplus.

5 minuten geleden
ExxonMobil heeft pensioenen te weinig verhoogd, zegt rechter

ROTTERDAM (ANP) - Olie- en gasconcern ExxonMobil heeft in Nederland meerdere jaren de pensioenen van oud-medewerkers te weinig verhoogd. Volgens de kantonrechter in Rotterdam handelde het Amerikaanse bedrijf daarmee in strijd met gemaakte afspraken en goed werkgeverschap.

43 minuten geleden
FrieslandCampina speelt met 90 miljoen in op eiwitrijke trend

AMERSFOORT (ANP) - FrieslandCampina investeert de komende jaren 90 miljoen euro om mee te liften op het succes van eiwitrijke voeding en dranken. Het Nederlandse zuivelconcern moderniseert met het geld fabrieken in Bedum, Veghel en Workum om uit een bijproduct van kaas eiwitingrediƫnten te maken. Die eiwitten zijn bedoeld voor sportvoeding, kindervoeding en medische voeding.

1 uur geleden
EU-lidstaten gaan btw-fraude harder aanpakken

BRUSSEL (ANP) - De EU-lidstaten gaan btw-fraude in de EU strenger aanpakken, zo hebben de ministers van Financiƫn dinsdag besloten. De lidstaten gaan hiertoe de samenwerking intensiveren met het Europees Openbaar Ministerie (EPPO) en het Europees Bureau voor Fraudebestrijding (OLAF). De lidstaten en de EU lopen jaarlijks tussen de 12,5 miljard en 32,8 miljard euro mis door fraude met btw.

2 uur geleden
Von der Leyen wijst extra importheffing VS van de hand

JEREVAN (ANP) - Voorzitter Ursula von der Leyen van de Europese Commissie wijst een importheffing van 25 procent op auto's en vrachtwagens door de VS van de hand. "Een deal is een deal", antwoordde ze tijdens een persconferentie in Jerevan op de vraag wat ze van het dreigement van de Amerikaanse president Donald Trump vindt.

2 uur geleden
ING schikt Belgische witwaszaak voor 1,6 miljoen euro

BRUSSEL (ANP/BELGA) - ING schikt de Belgische witwaszaak rond oud-politicus Didier Reynders voor 1,6 miljoen euro. Dat heeft het Brusselse parket naar buiten gebracht. "Op deze manier willen we dit hoofdstuk uit het verleden afronden", zegt de bank zelf.

2 uur geleden
Musk wil misleidingszaak rond Twitter afkopen voor 1,5 miljoen

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Elon Musk wil een rechtszaak over mogelijke misleiding van beleggers afsluiten door 1,5 miljoen dollar te betalen. De Amerikaanse beurswaakhond, de Securities and Exchange Commission (SEC), klaagde 's werelds rijkste persoon aan omdat hij in 2022 te laat meldde dat hij een belang in berichtenplatform Twitter had opgebouwd. Hoewel hij bereid is een boete te betalen, ontkent Musk schuldig te zijn, meldt de SEC.

3 uur geleden