Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cruises naar 'nergens' erg populair in Singapore

Cruises naar 'nergens' erg populair in Singapore

SINGAPORE (ANP) - In vijf dagen tijd hebben zeker 6000 mensen een cruisetocht naar 'nergens' geboekt in Singapore. De rederij Genting Cruise Lines organiseert in november en december 23 cruises voor 1700 personen per boot, schrijft de Straits Times uit Singapore.

Donderdag maakte The Singapore Tourism Board bekend dat er als proef cruisereizen aangeboden worden die nergens, dus in geen enkele haven, stoppen. Sinds maart zijn er geen boten meer uitgevaren vanwege het coronavirus. De telefoon van een van de twee aanbieders, Genting Cruise Lines, staat sinds de aankondiging op roodgloeiend. De grote belangstelling overtrof de verwachtingen van de rederij.

Met het nieuwe type reizen, kunnen de aanbieders ondanks de reisbeperkingen vanwege de pandemie toch wat verdienen. Het schip zelf is de vakantiebestemming. Aan boord gelden wel coronamaatregelen. Zo moeten gasten afstand houden van elkaar en mondkapjes dragen. Ook ondergaan alle passagiers een coronatest.

Het idee is afgeleid van vluchten naar 'nergens' die in Azië erg populair bleken te zijn. Verschillende luchtvaartmaatschappijen boden sinds de uitbraak van het coronavirus vluchten aan, die na het opstijgen en wat uren vliegen weer terugkeerden naar dezelfde luchthaven. Hierdoor hadden de luchtvaartmaatschappijen ondanks het wegvallen van vluchten door de coronacrisis, toch een inkomen.

Meer uit Buitenland

Franse oud-minister krijgt politiebescherming om banden Epstein

PARIJS (ANP/DPA) - De voormalige Franse minister van Cultuur, Jack Lang, heeft politiebescherming gekregen naar aanleiding van bedreigingen op sociale media vanwege zijn banden met de veroordeelde zedendelinquent Jeffrey Epstein. Dat melden Franse media.

1 uur geleden
Buckingham Palace steunt politie in onderzoek naar Andrew

LONDEN (ANP) - Buckingham Palace is bereid de politie te helpen in de zaak rond de beschuldigingen aan het adres van Andrew Mountbatten-Windsor. Dat heeft het paleis maandagavond bekendgemaakt in een verklaring namens de Britse koning Charles.

2 uur geleden
VS en Armenië sluiten deal voor nucleaire samenwerking

TBILISI (ANP/RTR) - Armenië en de Verenigde Staten zijn overeengekomen samen te werken in de civiele nucleaire sector. Washington probeert hiermee de banden met de voormalige bondgenoot van Rusland aan te halen, enkele maanden nadat de Amerikanen hebben bemiddeld bij een vredesakkoord tussen Armenië en buurland Azerbeidzjan.

3 uur geleden
Mexico stuurt geen olie meer naar Cuba, maar wel humanitaire hulp

MEXICO-STAD (ANP/BLOOMBERG) - Mexico heeft olieleveringen aan Cuba stopgezet vanwege de dreiging met sancties door Donald Trump. Dat zei de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum maandag. Ze beloofde wel door te gaan met het sturen van humanitaire hulp naar het met een brandstoftekort kampende Caribische eiland.

3 uur geleden
Starmer heeft weer lucht na steun van kabinetsleden

LONDEN (ANP) - De kabinetsleden van de Britse premier Keir Starmer hebben hun steun voor hem uitgesproken. Dat geeft de premier weer lucht, nadat de leider van de Labour-partij in Schotland, Anas Sarwar, tot zijn aftreden had opgeroepen. Dat melden Britse media zoals de BBC.

4 uur geleden
Maxwell weigert te antwoorden op vragen van Amerikaans parlement

WASHINGTON (ANP) - Ghislaine Maxwell, die jarenlang de vertrouwelinge was van de veroordeelde Amerikaanse zedendelinquent Jeffrey Epstein, heeft maandag geweigerd te antwoorden op de vragen van een commissie in het Amerikaanse Congres. Dat melden Amerikaanse media waaronder NBC News.

5 uur geleden
Europese Rekenkamer kritisch over plannen nieuw EU-landbouwbeleid

LUXEMBURG (ANP) - De Europese Rekenkamer (ERK) is uiterst kritisch over het voorstel van de Europese Commissie voor het gemeenschappelijk landbouwbeleid in de nieuwe meerjarenbegroting 2028-2034. Duidelijkheid, voorspelbaarheid en eerlijkheid zijn essentieel voor een landbouwbeleid dat boeren en plattelandsgemeenschappen echt ondersteunt, maar dat ontbreekt, vatte ERK-lid Iliana Ivanova maandag de kritiek samen.

5 uur geleden