Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cristiano Ronaldo in diepe rouw om overleden baby

Cristiano Ronaldo in diepe rouw om overleden baby

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo is in diepe rouw. De Portugese aanvaller van Manchester United maakte in een verklaring op de sociale media bekend dat zijn pasgeboren zoontje is overleden. Zijn vriendin Georgina Rodriguez bracht wel een gezond meisje ter wereld.

In oktober vorig jaar maakte Ronaldo bekend dat zijn partner zwanger was van een tweeling. "Tot ons grote verdriet moeten we mededelen dat ons jongetje is overleden. Het is de grootste pijn die ouders kunnen voelen", staat in een verklaring die Ronaldo en Rodriguez maandag publiceerden. "Alleen de geboorte van ons dochtertje geeft ons de kracht om met wat hoop en blijdschap dit te doorstaan. We willen de doktoren en zusters bedanken voor al hun goede hulp en zorg. We zijn allemaal kapot van dit verlies en we vragen om privacy in deze voor ons moeilijke periode. Ons jongetje, je bent onze engel. We houden altijd van je."

Ronaldo bezorgde ManUnited zaterdag met een hattrick een overwinning op Norwich City (3-2). De ploeg van trainer Ralf Rangnick neemt het dinsdag in de Premier League op tegen Liverpool, vermoedelijk zonder Ronaldo.

De 37-jarige Ronaldo had al vier kinderen. Zijn oudste, Cristiano junior, is 11 jaar. In 2017 werd de Portugese topvoetballer via een draagmoeder vader van een tweeling, een meisje en een jongen. Met zijn huidige vriendin Georgina Rodriguez kreeg hij later in dat jaar nog een meisje.

Meer uit Voetbal

Arsenal komt met zege op Chelsea naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.

5 minuten geleden
Hadj Moussa staat alsnog voor vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.

1 uur geleden
FC Barcelona maakt indruk vlak voor duel met Feyenoord

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).

1 uur geleden
Ihattaren leidt Fortuna Sittard naar uitzege op ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).

1 uur geleden
AZ-trainer Echteld ergert zich een helft lang aan eigen ploeg

HEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.

2 uur geleden
Manchester United verspeelt ook punten bij Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).

2 uur geleden
Doelman Koeman behoedt Telstar met twee treffers voor nederlaag

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft Telstar, dat langdurig met tien man speelde, 1 punt bezorgd in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De doelman benutte na een achterstand van 0-2 twee strafschoppen (2-2).

2 uur geleden