Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Criminele verhalen over Promes raken Ajax-trainer Ten Hag zeer

Criminele verhalen over Promes raken Ajax-trainer Ten Hag zeer

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax is geschrokken van de verhalen over Quincy Promes. "Het raakt me zeer", zei hij na de zege van Ajax op SC Cambuur (2-3). "Ik ben diep bedroefd over waar hij in verzeild is geraakt."

Ten Hag werkte met Promes bij Go Ahead Eagles en haalde hem ook naar Ajax. Hij geloofde de aanvaller toen die ontkende dat hij zijn neef in een knie had gestoken. Het programma Nieuwsuur onthulde afgelopen week de inhoud van een telefoontap waarin Promes de steekpartij aan familieleden toegaf. Volgens De Telegraaf werd Promes, die op dit moment voor Spartak Moskou voetbalt, afgeluisterd omdat hij in verband is gebracht met een grote drugszaak.

Promes zou hebben geïnvesteerd in een partij van maar liefst 4000 kilo cocaïne. De drugs zouden een groothandelswaarde van 120 miljoen euro hebben gehad. De straatwaarde zou veel hoger liggen. "Het is een treurige kwestie", zei Ten Hag voor de camera van ESPN. "Het is buitengewoon triest als je in zo'n zaak verzeild raakt. Maar laten we afwachten wat er uitkomt. Dit is mediawerk. Laten we wachten hoe de rechter oordeelt."

Meer uit Voetbal

UEFA straft Feyenoord voor racisme en bekergooien bij Barcelona

NYON (ANP) - De UEFA heeft Feyenoord meerdere straffen opgelegd vanwege het gedrag van de supporters in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League op 9 september. Dat heeft de Europese voetbalbond bekendgemaakt. Zo krijgt de Rotterdamse club een boete van 25.000 euro vanwege racistisch en/of discriminerend gedrag van de supporters. Ook zijn er boetes voor het gooien van objecten (26.375 euro), spreekkoren (10.000 euro) en schade in het stadion (13.000 euro).

57 minuten geleden
Oranje werkt laatste training voor duel met Servië af met 24 man

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League met 24 spelers afgewerkt. De geblesseerde spits Brian Brobbey en verdediger Lutsharel Geertruida zijn er niet meer bij. Middenvelder Gjivai Zechiël, die vrijdag meedeed in het EK-kwalificatieduel van Jong Oranje tegen Jong Noorwegen (0-0), sluit maandag weer aan bij Oranje.

2 uur geleden
Mbappé valt uit bij nationaal elftal Frankrijk met knieblessure

İZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

5 uur geleden
Suriname verslaat Honduras bij debuut bondscoach Fraser

TEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.

6 uur geleden
Van Bommel 'bijna 100 procent tevreden' na debuut bij België

N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea

11 uur geleden
Frankrijk verslaat Turkije bij debuut bondscoach Zidane

İZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

16 uur geleden
Van Bommel debuteert als bondscoach van België met zege op Italië

ROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.

16 uur geleden