Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cricketers ondanks nederlaag naar tweede ronde op WK T20

Cricketers ondanks nederlaag naar tweede ronde op WK T20

GEELONG (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben zich op het WK T20 in Australië voor de tweede ronde geplaatst. Oranje verloor de derde en laatste groepswedstrijd, maar die nederlaag bleef zonder grote gevolgen. Sri Lanka was in Geelong te sterk voor Oranje. Sri Lanka maakte 162 runs, Nederland kwam niet verder dan een totaal van 146 runs.

Nederland had eerder in Australië wel gewonnen van de Verenigde Arabische Emiraten en Namibië. Omdat de Verenigde Arabische Emiraten verrassend van Namibië wist te winnen, eindigde Oranje als tweede in de groep. Wanneer Namibië de favorietenrol had waargemaakt tegen de Verenigde Arabische Emiraten, zou Nederland ondanks de twee eerdere zeges uitgeschakeld zijn.

De cricketers nemen het in de tweede ronde op tegen gerenommeerde cricketlanden India en Pakistan. Ook Zuid-Afrika, Bangladesh en de winnaar van groep B, die op vrijdag bekend wordt, zijn de tegenstanders.

Bij de Super 12 stromen ook de beste acht landen van het vorige WK in.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

13 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

15 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

15 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

15 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

16 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

17 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

19 uur geleden