Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cricketers ondanks nederlaag naar tweede ronde op WK T20

Cricketers ondanks nederlaag naar tweede ronde op WK T20

GEELONG (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben zich op het WK T20 in Australië voor de tweede ronde geplaatst. Oranje verloor de derde en laatste groepswedstrijd, maar die nederlaag bleef zonder grote gevolgen. Sri Lanka was in Geelong te sterk voor Oranje. Sri Lanka maakte 162 runs, Nederland kwam niet verder dan een totaal van 146 runs.

Nederland had eerder in Australië wel gewonnen van de Verenigde Arabische Emiraten en Namibië. Omdat de Verenigde Arabische Emiraten verrassend van Namibië wist te winnen, eindigde Oranje als tweede in de groep. Wanneer Namibië de favorietenrol had waargemaakt tegen de Verenigde Arabische Emiraten, zou Nederland ondanks de twee eerdere zeges uitgeschakeld zijn.

De cricketers nemen het in de tweede ronde op tegen gerenommeerde cricketlanden India en Pakistan. Ook Zuid-Afrika, Bangladesh en de winnaar van groep B, die op vrijdag bekend wordt, zijn de tegenstanders.

Bij de Super 12 stromen ook de beste acht landen van het vorige WK in.

Meer uit Sport

Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

1 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

2 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

4 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

20 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

21 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

23 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

1 dag geleden